A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Sarunu festivālu LAMPA 28.06.-29.06. Cēsu Pils parkā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » “Saules takas” bērni ekskursijā

“Saules takas” bērni ekskursijā

Šis gads Dienas centram “Saules taka” iesākās ļoti aizraujoši, jo pateicoties A/S “Cēsu alus” atbalstam, bērni devās izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Ilūziju muzeju (Ilussion Rooms) un kinoteātri “Forum Cinemas”.

Ar lielu aizrautību bērni apmeklēja Ilūziju muzeju, kurā bija interesanti gan mazākajiem, gan pusaudžiem, kā arī pieaugušajiem. Muzejā bija iespēja:
• mēģināt atrast izeju no spoguļa labirinta;
• uzzināt, kāda ir sajūta telpā bez gravitācijas;
• kā arī izmēģināt un apskatīt daudz citu interesantu un aizraujošu aktivitāšu.

Gandrīz visi bērni Ilūziju muzeju apmeklēja pirmo reizi un izteica vēlmi aizbraukt uz to vēl kādreiz. Bērni bija pārsteigti, ka muzeji var būt tik interesanti un neparasti. Pēc Ilūziju muzeja bērni devās uz kinoteātri “Forum Cinema”,  filmu “Kamene”. Filma bija ne tikai izklaidējoša, bet arī pamācoša- par draudzību, attiecībām un atšķirīgā pieņemšanu. Bērni atzina, ka filma bijusi ļoti saistoša, jo tās laikā varēja gan izsmieties, gan paraudāt.

Ekskursijas laikā bērni cienājās ar A/S “Cēsu alus” kolektīva sarūpēto gardo cienastu un suliņām. Izbraucienā piedalījās 17 bērni vecumā no 8 līdz 17 gadiem.

Atgriežoties mājās, bērnu acīs bija neaizsakāms prieks un pateicība par jauki pavadīto dienu un, kā viņi paši izteicās, tad šī bija viena no labākajām ekskursijām, kurā tie ir bijuši.

Liels un sirsnīgs paldies A/S “Cēsu alus” par atbalstu dienas centra “Saules taka” bērniem!

Informāciju sagatavoja:
Dienas centra “Saules taka” audzinātāja
Anna Jurševska

Publicēšanas datums: 2019. gada 10. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt