Pasākumu kalendārs
<< Maijs 2015 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte


Vai izmantosi Cēsu bezmaksas WiFi Stacijas, Rožu, Pils un Vienības laukumos un Pils parkā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Cēsu Sociālais dienests no 1.jūnija mēneša pāriet uz vasaras darba laiku
2015. gada 27. maijs  
Sākoties vasarai, Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pāries uz vasaras darba laiku.
Cēsīs aizvadīti jau septītie Ģimenes dienas svētki
2015. gada 27. maijs  
15.maijā jau septīto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Cēsu novada pašvaldības organizētā Ģimenes dienas pasākums, ģimeņu saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 91 novada ģimenes (313 dalībnieki).
Cēsu Sociālajā dienestā pieejams publiskais internets
2015. gada 27. maijs  
Kopš 2015.gada marta mēneša Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” klientiem un Cēsu novada iedzīvotājiem ir pieejams publiskais internets. Publiskā interneta pieejas punkts tika izveidots Cēsu novada pašvaldības projekta „Publisko interneta pieejas punktu attīstība” ERAF 3.2.2.2. aktivitātes ietvaros. Iedzīvotājiem ir radīta iespēja piekļūt publiskās pārvaldes, novada un komercsabiedrību piedāvātajiem elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai.
Valmieras pilsētas un Kocēnu novada Sociālo dienestu darbinieku pieredzes apmaiņa
2015. gada 8. maijs  
8.maijā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Valmieras pilsētas un Kocēnu novada Sociālo dienestu speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti, bezdarbniekiem, un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem. Viesi tikās ar dienesta vadītāju Ivetu Sietiņsoni un darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”.
Pabalsts kurināmā iegādei
2015. gada 23. aprīlis  
No š.g. 5.maija līdz 30.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus dzīvokļa pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri.
Informācija par līgumu, kas noslēgts ar AS „Latvenergo”, numuru paziņošanu
2015. gada 23. aprīlis  
2015.gada 1.janvārī atveroties elektroenerģijas tirgum, daudzbērnu ģimenes un maznodrošinātās vai trūcīgās personas/ģimenes (Aizsargātās personas) var saņemt atbalstu norēķiniem par elektroenerģiju. Atbalsts tiek attiecināts uz līgumu, kas ir noslēgts par kādu no AS „Latvenergo” piedāvātajiem Elektrum produktiem. Līgumam nav obligāti jābūt noslēgtam uz Aizsargātās personas vārda.
Aprīļa jautrības Dienas centrā ”Saules taka”
2015. gada 20. aprīlis  
1.aprīlis visā pasaulē ir pazīstams kā Joku jeb Smieklu diena, kad ar cilvēkiem mēdz izspēlēt dažādus jokus un blēdības. Vienu tādu joku ar bērniem no Dienas centra ”Saules taka” izspēlēja garauši. Ap pēcpusdienu centriņā iecilpoja lieli un mazi zaķēni, skaļi saukdami: „Lieldienas ir klāt!”. Bērni izbrīnīti atsaucās: „Ha-ha-ha! Šodien pirmais aprīlis. Lieldieniņas citu dienu.”
Lieldienu pasākums Invalīdu habilitācijas – dienas centrā
2015. gada 15. aprīlis  
Š. g. 31. martā Invalīdu habilitācijas dienas centrā jaunieši ar Centra darbinieču atbalstu, par prieku sev un piederīgajiem, iestudēja svētku scenāriju ,,Lieldienas”. Atbilstoši Lieldienām un scenārijā paredzētajam, izgreznotā telpa ar tumšajiem pavasara padebešiem un piesaulītē plaukstošajiem ziediem, putnu treļļu pieskandinātas dziesmas pavadībā, pildījās pilna ar zaķiem, cālīšiem, gaili un vistiņu. Tika deklamēti dzejoļi un skandētas dziesmas ar Lieldienu un pavasara tematiku.
Skatīt arhīvu

Printēt