A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Sociālais dienests īsteno projektu "Soli tuvāk"
2018. gada 21. aprīlis  
No 27.marta Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests“ (Sociālais dienests) ir iesaistījusies Labklājības ministrijas (LM) koordinētā ES programmas „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība“ līdzfinansētā projektā „Soli tuvāk: kopienas vienotā atbilde uz vardarbību pret sievietēm gadījumiem“. LM sadarbības partneri ir biedrība „Centrs Marta“, Valsts policija un asociētie partneri ir Tieslietu ministrija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.
Aicina ģimenes piedalīties desmitajā Ģimenes dienā Cēsīs
2018. gada 19. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību jau desmito gadu organizē Ģimenes dienu Cēsīs.
Iedzīvotājiem iespēja saņemt pirts pakalpojumu ar atlaidi
2018. gada 19. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” informē, ka iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt Cēsu sabiedrisko pirti.
Atgūsti dzīvesprieku Rehabilitācijas centrā “Līgatne”
2018. gada 9. aprīlis  
Rehabilitācijas centrs Līgatne arī šogad noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu, un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos
Noslēdzies sociālās jomas NVO projektu konkurss
2018. gada 27. marts  
Šogad Cēsu novada sociālās jomas projektu konkursā atbalstīti seši projekti, kopumā šo projektu realizācijai piešķirot 3489 EUR līdzfinansējumu no Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” budžeta.
Apmeklētāju pieņemšanas laiki Vaives pagastā
2018. gada 7. marts  
No š.g. 8.marta Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” apmeklētājus pieņems Vaives pagasta Rīdzenes bibliotēkā katra mēneša 1.ceturtdienā no plkst.8.00 līdz plkst.12.00, pārējās ceturtdienās no plkst.8.00 līdz plkst.10.00.
Skatīt arhīvu

Printēt