Pasākumu kalendārs
<< Decembris 2015 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
A  A  A
Lapas karte


Kur, Tavuprāt, vajadzētu atrasties pašvaldības iedzīvotāju apkalpošanas centram?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Atbalsts Cēsu novada mazaizsargātajiem
2015. gada 24. novembris  
Līdz šim labos darbos palīdzīgu roku mums, Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests”, esat snieguši Jūs - uzņēmēji, privātpersonas un citi sadarbības partneri, ar mērķi atbalstīt daudzus Cēsu novada iedzīvotājus.
Sociālie darbinieki atzīmē profesionālos svētkus
2015. gada 23. novembris  
Ik gadu novembra otrajā otrdienā tiek atzīmēta Sociālo darbinieku diena. Arī šogad Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" 10. novembrī atzīmēja šos profesijas svētkus, kur atzinību un laba vēlējumus sava novada speciālistiem izteica dienesta direktore Iveta Sietiņsone un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.
Mobilās veselības aprūpes centru apmeklēja 48 Cēsu novada bērni
2015. gada 27. oktobris  
Šā gada 23.oktobrī Cēsīs viesojās Mobilās veselības aprūpes centrs, kurš izveidots ar McDonald House Charities Latvija atbalstu. Tā ir sabiedriska labuma organizācija, kuras galvenais uzdevums ir rūpes par Latvijas bērnu veselību un labklājību.
NVO atbalsts sociālajā jomā
2015. gada 27. oktobris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk - Sociālais dienests) šī gada 13.oktobrī aicināja uz kopējo tikšanos nevalstiskās organizācijas, kas darbojas sociālā atbalsta jomā, lai kopā pārrunātu sektora aktualitātes novadā, uzklausītu biedrību pieredzes stāstus, kā arī kopā diskutētu par veicamajām aktivitātēm, kas padarītu dzīvi novadā vēl labāku un pievilcīgāku. Sociālais dienests sadarbojas ar 20 šāda veida biedrībām.
Invalīdu habilitācijas- dienas centra jaunieši viesojas Mazsalacas novadā
2015. gada 8. oktobris  
Laikā, kad dabā sāk parādīties rudens nokrāsas, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas- Dienas centra jaunieši ar smagiem funkcionāliem traucējumiem devās ekskursijā uz Mazsalacas novadu.
Cēsu novadā turpinās sarukt maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu (personu) skaits
2015. gada 30. septembris  
Uzsākot jauno mācību gadu, vērojama tendence palielināties daudzbērnu ģimeņu iesniegumu skaitam par brīvpusdienu un vecāku maksas atlaižu piešķiršanu. Ja 2014.gada septembrī 192 bērni no daudzbērnu ģimenēm saņēma pašvaldības atmaksātas brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides 100 % apmērā, tad šogad septembrī brīvpusdienas skolās un vecāku maksas atvieglojumus saņem 214 bērni. Jāpiemin, ka šiem pabalstiem pašvaldībā var pieteikties visu mācību gadu, līdz ar to atvieglojumu saņēmēju skaits var pieaugt.
Saldus Sociālā dienesta pieredzes apmaiņa Cēsīs
2015. gada 24. augusts  
11. augustā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Saldus novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti, bezdarbniekiem, un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem. Viesi tikās ar Cēsu Sociālā dienests darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”.
Pateicamies par atbalstu Cēsu novada mazuļiem!
2015. gada 30. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” vēlas teikt lielu “”PALDIES” Labdarības organizācijai Ziedot.lv un Biedrībai ‘’Kiwanis Cēsis’’, ar kuru palīdzību atbalstu saņēmuši 17 Cēsu novada mazuļi no trūcīgām ģimenēm.
Cēsīs aizvadīti jau septītie Ģimenes dienas svētki
2015. gada 27. maijs  
15.maijā jau septīto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Cēsu novada pašvaldības organizētā Ģimenes dienas pasākums, ģimeņu saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 91 novada ģimenes (313 dalībnieki).
Skatīt arhīvu

Printēt