Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2015 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Lielajā Talkā 25.aprīlī?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Pabalsts kurināmā iegādei
2015. gada 23. aprīlis  
No š.g. 5.maija līdz 30.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus dzīvokļa pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri.
15.maijā - Ģimenes diena Cēsīs!
2015. gada 23. aprīlis  
Jau septīto gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību dāvina šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Informācija par līgumu, kas noslēgts ar AS „Latvenergo”, numuru paziņošanu
2015. gada 23. aprīlis  
2015.gada 1.janvārī atveroties elektroenerģijas tirgum, daudzbērnu ģimenes un maznodrošinātās vai trūcīgās personas/ģimenes (Aizsargātās personas) var saņemt atbalstu norēķiniem par elektroenerģiju. Atbalsts tiek attiecināts uz līgumu, kas ir noslēgts par kādu no AS „Latvenergo” piedāvātajiem Elektrum produktiem. Līgumam nav obligāti jābūt noslēgtam uz Aizsargātās personas vārda.
Aprīļa jautrības Dienas centrā ”Saules taka”
2015. gada 20. aprīlis  
1.aprīlis visā pasaulē ir pazīstams kā Joku jeb Smieklu diena, kad ar cilvēkiem mēdz izspēlēt dažādus jokus un blēdības. Vienu tādu joku ar bērniem no Dienas centra ”Saules taka” izspēlēja garauši. Ap pēcpusdienu centriņā iecilpoja lieli un mazi zaķēni, skaļi saukdami: „Lieldienas ir klāt!”. Bērni izbrīnīti atsaucās: „Ha-ha-ha! Šodien pirmais aprīlis. Lieldieniņas citu dienu.”
Lieldienu pasākums Invalīdu habilitācijas – dienas centrā
2015. gada 15. aprīlis  
Š. g. 31. martā Invalīdu habilitācijas dienas centrā jaunieši ar Centra darbinieču atbalstu, par prieku sev un piederīgajiem, iestudēja svētku scenāriju ,,Lieldienas”. Atbilstoši Lieldienām un scenārijā paredzētajam, izgreznotā telpa ar tumšajiem pavasara padebešiem un piesaulītē plaukstošajiem ziediem, putnu treļļu pieskandinātas dziesmas pavadībā, pildījās pilna ar zaķiem, cālīšiem, gaili un vistiņu. Tika deklamēti dzejoļi un skandētas dziesmas ar Lieldienu un pavasara tematiku.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2015. gada 1. aprīlis  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 28.aprīlī no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Cēsīs uzadītas getras, zeķes un jakas baleta dejotājiem
2015. gada 18. marts  
Kultūras ministrija 2014.gada pavasarī uzsāka radošo partnerību projektu, kura ietvaros Rīgas Horeogrāfijas vidusskola radīja jaunu baletskolas audzēkņu apģērbu līniju, kuras funkcija ir uzturēt ķermeņa muskulatūras siltumu pirms un pēc baleta nodarbībām.
Cēsīs notika apmācības par cilvēktirdzniecības ierobežošanu
2015. gada 13. marts  
Šā gada 10. un 11.martā nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja” organizēja apmācības par cilvēktirdzniecībām (turpmāk – CT). Apmācību mērķis bija veicināt dalībnieku sociālo un profesionālo kompetenču attīstību darbā ar CT klientu, t.sk. cilvēkredzējumu, emocionālo inteliģenci un personiskās-profesionālās vadības elementus, atpazīt stereotipus un aizspriedumus darbā ar CT, atbalstīt labas prakses attīstību, sniegt atbalstu darbā ar klientu, t.sk. mazināt izdegšanu, kā arī paaugstināt kvalifikāciju sociālā darba speciālistiem profesionālā darbā - metodiskajā un darbā ar klientu (CT) jomā.
Skatīt arhīvu

Printēt