Pasākumu kalendārs
<< Marts 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Pagarināta pieteikšanās bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai Vidzemē bērniem ar funkcionāliem traucējumiem
2017. gada 29. marts  
Līdz 4.aprīlim Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībās pagarināta pieteikšanās bērnu ar funkcionāliem traucējumiem izvērtēšanai bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai.
Seniors – Senioram
2017. gada 29. marts  
No 20.marta līdz 24.martam Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja rīkoja Veselības istabas ''Seniors - Senioram'' atvērto durvju dienas Pasaules Tuberkulozes nedēļas ietvaros.
Sociālās jomas projektu konkursa rezultāti
2017. gada 23. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šī gada februārī izsludināja projektu konkursu sociālās jomas nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzfinansējuma saņemšanai sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās integrācijas veicināšanai, kā arī lai sekmētu un dažādotu atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām.
Sākas gatavošanās 15.maija Ģimenes dienas svētkiem Cēsīs
2017. gada 23. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību jau devīto gadu organizē Ģimenes dienu Cēsīs.
Bezmaksas konsultācijas par uzturlīdzekļu piedziņu daudzbērnu ģimenēm
2017. gada 23. marts  
Cēsu Juridiskā darbnīca sadarbībā ar biedrību "Cēsu daudzbērnu ģimenēm" daudzbērnu ģimenēm piedāvā bezmaksas konsultācijas jautājumos par uzturlīdzekļu piedziņu.
ABLV Charitable Foundation grantu konkurss nometņu organizēšanai skolēniem
2017. gada 9. marts  
ABLV Charitable Foundation izsludina grantu konkursu līdzfinansējuma saņemšanai programmas „Palīdzēsim izaugt!” ietvaros nometņu organizēšanai skolēnu mācību brīvlaikos visa gada garumā no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.oktobrim.
Informācija par sociālās palīdzības sniegšanu
2017. gada 24. februāris  
Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likums nosaka, ka pašvaldībai, kuras teritorijā ir deklarētā personas dzīvesvieta, ir pienākums nodrošināt personai iespēju saņemt tās vajadzībām atbilstošus sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību. Lai izvērtētu palīdzības piešķiršanu ģimenei (personai) savukārt ir noteikts, ka tai jābūt deklarētai novada teritorijā, turklāt ģimene likuma izpratnē ir personu grupa, kas sastāv no laulātajiem vai personām kurām ir kopēji izdevumi pamatvajadzību nodrošināšanai un kuras mitinās vienā mājoklī.
Cēsu novada nevalstisko organizāciju atbalsts nepieciešamajos gadījumos
2017. gada 1. februāris  
Cēsu novadā aktīvi darbojas 17 biedrības sociālajā jomā un ik dienu cieši sadarbojas ar Cēsu novada pašvaldību un Cēsu novada pašvaldības aģentūru “Sociālais dienests”, lai atbalstītu un grūtajā brīdī sniegtu arī savu palīdzību novadniekiem.
Ar pārtikas produktiem aicina atbalstīt zupas virtuvi
2017. gada 1. februāris  
Ģimenes centrs „Mūsu nākotne” aicina ar pārtikas produktiem atbalstīt zupas virtuvi. Atbalsta centrs darbojas kopš 2007.gada maija. Tās mērķis ir palīdzēt trūcīgiem cilvēkiem un ģimenēm. Organizācijas galvenais uzdevums ir veicināt dažādo sociālo slāņu integrāciju un kristīgo vērtību nostiprināšana sabiedrībā.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2016. gada 22. decembris  
Līdz 2017.gada 31.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Skatīt arhīvu

Printēt