A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Atbalsts politiski represētām personām un nacionālā pretošanās kustības dalībniekiem
2018. gada 25. septembris  
Labklājības ministrija (turpmāk ministrija) informē, ka politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki par godu Latvijas valsts 100. gadadienai saņems vienreizēju 100 eiro lielu atbalstu. Minētā atbalsta piešķiršanu nosaka Ministru kabineta rīkojums Nr.405 "Par vienreizēja atbalsta piešķiršanu politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem" (turpmāk — rīkojums Nr.405), kas š.g. 28.augustā pieņemts valdības sēdē.
Kā tas ir “iekāpt cilvēku ar invaliditāti kurpēs”
2018. gada 14. septembris  
Vakar, 13.septembrī, Cēsīs viesojās Izraēlas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lironne Bar-Sadē un 11 nevalstiskās organizācijas “Access Israel” pārstāvji ar vēstījumu ikvienam cilvēkam sajust un iepazīt, kā ikdienu aizvada cilvēki ar īpašām vajadzībām un dažādu invaliditāti.
Brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmskolas izglītības iestādē daudzbērnu ģimenēm
2018. gada 1. augusts  
Turpinot Cēsu novada pašvaldības atbalstu novada daudzbērnu ģimenēm, arī šogad daudzbērnu ģimeņu bērniem Cēsu novadā būs iespēja saņemt brīvpusdienas skolās vai vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.
Pabalsts mācību piederumu iegādei
2018. gada 13. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” līdz 28.septembrim pieņem pieteikumus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Skatīt arhīvu

Printēt