Pasākumu kalendārs
<< Septembris 2016 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
A  A  A
Lapas karte


Kurš 2016.gada vasaras pasākums Tev patika vislabāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme
2016. gada 27. septembris  
Ik gadu, iestājoties vēsākiem laika apstākļiem, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests” naktspatversme.
"Saules takas” vasara
2016. gada 27. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” dienas centrā “Saules taka” tika aizvadīta piedzīvojumiem bagāta un izzinošām, radošām aktivitātēm piepildīta vasara. “Saules takas” apmeklētāji piedalījās ekspedīcijās “Dzīvo vesels ar dabā sastopamiem ārstniecības augiem” un “Cēsu uzņēmējs”, kā arī piedalījās projektos ar izzinošu mērķi - “Mūsu Viduslaiku pils” un “Meža mātes dāvanas”.
Sveicam Starptautiskajā veco ļaužu dienā!
2016. gada 26. septembris  
Kā katru gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” darbinieki atceras seniorus un sveic Starptautiskajā veco ļaužu dienā.
Pabalsts mācību piederumu iegādei
2016. gada 20. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests” atgādina, ka līdz 30.09. 2016. vēl var saņemt dāvanu kartes mācību piederumu iegādei.
Informācija vecākiem, kuri audzina bērnus ar invaliditāti
2016. gada 25. augusts  
Deinstitucionalizācijas (DI) pasākumu ietvaros bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (FT), kuriem noteikta invaliditāte, ir iespēja izmantot aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus tajās pašvaldībās*, kurās bērnam deklarēta dzīvesvieta.
Zināmi NVO sociālo jomu projektu konkursa rezultāti
2016. gada 8. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šā gada jūnijā izsludināja projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzfinansējuma saņemšanai sociālajā jomā. Projektu konkursa mērķis bija iesaistīt nevalstisko sektoru inovatīvās aktivitātēs sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās integrācijas veicināšanai, kā arī sekmēt un dažādot atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām.
Saulgriežu sagaidīšanas pasākumi Cēsu Sociālajā dienestā
2016. gada 22. jūnijs  
Saulgriežu pasākuma organizēšana Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas- dienas centrā un bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka” jau notiek vairākus gadus. Ikgadējā latviešu skaistāko gadskārtas svētku atzīmēšana centru apmeklētājiem un to tuvinieki palīdz nostiprināt latviešu kultūras un tradīcijas pamatvērtības.
Jaunais pabalsts pirts apmeklējumam
2016. gada 15. jūnijs  
Ar Cēsu novada domes 21.04.2016. veiktajiem grozījumiem saistošajos noteikumos noteikumiem Nr.15 “Par sociālās palīdzības pabalstiem Cēsu novadā” ir pieejams jauns pabalsts pirts apmeklējumiem.
Rīgas Sociālā dienesta Ziemeļu rajona nodaļas TC "Purvciems" pieredzes apmaiņa Cēsīs
2016. gada 10. jūnijs  
10.jūnijā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Rīgas Sociālā dienesta Ziemeļu rajona nodaļas TC "Purvciems" speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem.
Cēsīs aizvadīti jau astotie Ģimenes dienas svētki
2016. gada 20. maijs  
15.maijā jau astoto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” organizētais Ģimenes dienas pasākums. Ģimeni saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 85 novada ģimenes (307 dalībnieki).
Cēsu Sociālo dienestu apciemo Labklājības ministrijas pārstāvji
2016. gada 20. maijs  
12.maijā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” viesojās Labklājības ministrijas pārstāvji. Viesi tikās ar aģentūras direktori Ivetu Sietiņsoni un darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un Invalīdu habilitācijas – dienas centru.
Skatīt arhīvu

Printēt