Pasākumu kalendārs
<< Augusts 2015 >>
POTCPSSv.
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
A  A  A
Lapas karte


Kā Jūs visbiežāk uzziniet par gaidāmajiem pasākumiem Cēsu novadā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Saldus Sociālā dienesta pieredzes apmaiņa Cēsīs
2015. gada 24. augusts  
11. augustā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Saldus novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti, bezdarbniekiem, un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem. Viesi tikās ar Cēsu Sociālā dienests darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”.
Pabalstu aktualitātes septembrī
2015. gada 24. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) līdz 30.septembrim turpinās pieņemt pieteikumus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Pateicamies par atbalstu Cēsu novada mazuļiem!
2015. gada 30. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” vēlas teikt lielu “”PALDIES” Labdarības organizācijai Ziedot.lv un Biedrībai ‘’Kiwanis Cēsis’’, ar kuru palīdzību atbalstu saņēmuši 17 Cēsu novada mazuļi no trūcīgām ģimenēm.
Pabalsts uzsākot jaunu mācību gadu
2015. gada 2. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” no 1.jūlija var pieteikties pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Invalīdu habilitācijas- dienas centra jauniešu Jāņu ieskandināšana
2015. gada 2. jūlijs  
Viena no neatņemamām Invalīdu habilitācijas- dienas centra tradīcijām ir kļuvusi Jāņu svinēšana. Jauniešiem tā ir iespēja atsvaidzināt izpratni par šiem vieniem no vislatviskākajiem svētkiem, saprast šo svētku jēgu, godāt tradīcijas un mācīties ikdienas plūdumā, pēc labi padarīta darba, ienest svētku noskaņu.
Pirmais Ģimenes dienas 2015 pateicības pasākums
2015. gada 25. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” šogad 29.maijā pirmo reizi rīkoja Ģimenes dienas 2015 pateicības pasākumu. Pasākuma mērķis bija izteikt pateicību visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja organizēt un nodrošināt septīto Ģimenes dienas pasākuma aktivitāšu norisi.
NVO sociālo jomu projektu realizēšana
2015. gada 25. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šā gada aprīļa mēnesī izsludināja projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzfinansējuma saņemšanai sociālajā jomā. Projektu konkursa mērķis bija iesaistīt nevalstisko sektoru inovatīvās aktivitātēs sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās integrācijas veicināšanai, kā arī veicināt un dažādot atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām. Kopumā projektu realizācijai pieejamais līdzfinansējums bija 3500 EUR.
Norisinājās sociālo dienestu Latvijas mēroga konference
2015. gada 16. jūnijs  
Cēsu 2.pamatskolā 22.maijā pulcējās sociālo dienestu vadītāji no vairāk kā 30 Latvijas novadiem, lai piedalītos Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības, Cēsu novada domes, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”, Cēsu pilsētas pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā seminārā „Izglītības iestāžu atbalsta personāla loma izglītojamo sekmīgai integrācijai izglītības iestādē un saskarsmes punkti ar sociāliem dienestiem izglītojamo sociālo problēmu mazināšanā izglītības apguvē”.
Cēsu Sociālais dienests no 1.jūnija mēneša pāriet uz vasaras darba laiku
2015. gada 27. maijs  
Sākoties vasarai, Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pāries uz vasaras darba laiku.
Cēsīs aizvadīti jau septītie Ģimenes dienas svētki
2015. gada 27. maijs  
15.maijā jau septīto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Cēsu novada pašvaldības organizētā Ģimenes dienas pasākums, ģimeņu saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 91 novada ģimenes (313 dalībnieki).
Cēsu Sociālajā dienestā pieejams publiskais internets
2015. gada 27. maijs  
Kopš 2015.gada marta mēneša Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” klientiem un Cēsu novada iedzīvotājiem ir pieejams publiskais internets. Publiskā interneta pieejas punkts tika izveidots Cēsu novada pašvaldības projekta „Publisko interneta pieejas punktu attīstība” ERAF 3.2.2.2. aktivitātes ietvaros. Iedzīvotājiem ir radīta iespēja piekļūt publiskās pārvaldes, novada un komercsabiedrību piedāvātajiem elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai.
Pabalsts kurināmā iegādei
2015. gada 23. aprīlis  
No š.g. 5.maija līdz 30.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus dzīvokļa pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri.
Skatīt arhīvu

Printēt