A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

“Saules takas” bērni ekskursijā
2019. gada 10. janvāris  
Šis gads Dienas centram “Saules taka” iesākās ļoti aizraujoši, jo pateicoties A/S “Cēsu alus” atbalstam, bērni devās izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Ilūziju muzeju (Ilussion Rooms) un kinoteātri “Forum Cinemas”.
Ziemassvētku pasākums Cēsu novada bērniem ar īpašām vajadzībām
2018. gada 27. decembris  
Biedrība “Brīnummāja” un Cēsu novada Jauniešu dome ceturtdien, 27.decembrī, Cēsu 2.pamatskolā ar īpašu Ziemassvētku pasākumu iepriecināja Cēsu novada jauniešus un bērnus ar invaliditāti un bērnus un jauniešus no Habilitācijas centra un Dienas centra.
Ziemassvētku prieks un pārsteigums bērniem
2018. gada 19. decembris  
Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” ar deputāta Renāra Sproģa un A/S Cēsu alus atbalstu 17.un 18.decembrī sagādāja pārsteigumu 24 Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Pieredzi gūstot un daloties tajā
2018. gada 19. decembris  
Decembra sākumā Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” speciālisti guva vērtīgu pieredzi darbam ar personām ar garīga rakstura traucējumiem Čehijā un Ukrainā un dalījās pieredzē par aprūpes mājās pakalpojumu nodrošināšanu sadarbībā ar nevalstiskajam organizācijām.
Apciemos Cēsu novada pensionārus un 1.grupas invalīdus
2018. gada 18. decembris  
Šī gada 20. un 21.decembrī, sākot no plkst.9.00, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki, vairāki Cēsu novada deputāti un arī citi pašvaldības darbinieki un brīvprātīgie apciemos Cēsu novada pensionārus, kuri sasnieguši 80 gadus un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, lai Ziemassvētku ieskaņai pasniegtu nelielas dāvaniņas, kas sarūpētas no ziedotāju un Aģentūras līdzekļiem.
Desmit mīti un stereotipi par cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem
2018. gada 17. decembris  
Latvijā uzsākts deinstitucionalizācijas process, kas paredz šo cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem integrēšanu ikdienas un darba dzīvē, nodrošinot sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību. Latvija līdzās Lietuvai un Igaunijai ir vienas no pēdējām Eiropas valstīm, kas šo procesu uzsākušas.
Atbalsts kurināmā iegādei
2018. gada 5. decembris  
Skatīt arhīvu

Printēt