A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Labklājības ministrija izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2018”
2019. gada 19. februāris  
Labklājības ministrija (LM) no 7.februāra līdz 28.februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2018”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.
Aicinām Cēsīs dzīvojošas jaunās un topošās māmiņas pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
2019. gada 14. februāris  
Aicinām Cēsīs un Cēsīm tuvējās apkaimēs dzīvojošas jaunās un topošās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 22.februāra līdz 15.martam, Cēsu novada pašvaldības sociālajā dienestā, Bērzaines ielā 16, 2.stāvā, Cēsīs.
Cēsu iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
2019. gada 24. janvāris  
Cēsu un Cēsīm tuvējo apkaimju pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 22.februāra līdz 15.martam, Cēsu novada pašvaldības sociālais dienestā, Bērzaines iela 16, 2.stāvs, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2019. gada 23. janvāris  
Līdz 2019.gada 29.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Grupu nodarbības vecākiem, kuri audzina bērnus
2019. gada 22. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina Cēsu novadā deklarētos un dzīvojošos vecākus apmeklēt bezmaksas nodarbības bērnu attīstībai - “Bērnu emocionālā audzināšana” (BEA), “Bez pēriena. Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas”, “Sociālo prasmju programma vecākiem” un “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP)
Gandarījums par paveikto 2018.gadā
2019. gada 22. janvāris  
Aizritējis vēl viens gads un Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests” (turpmāk - Sociālais dienests) var atskatīties un izvērtēt paveikto. Sociālajam dienestam pērnais gads aizritējis sadarbības zīmē, lai pilnveidotu sociālos pakalpojumus un palīdzību sociālajā jomā.
Pateicamies par atbalstu un sadarbību
2019. gada 18. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" saka lielu paldies visiem ziedotājiem, kuri 2018.gadā ziedoja līdzekļus un noderīgas lietas novadniekiem. 2018.gadā no uzņēmējiem un privātpersonām esam saņēmuši ziedojumus 2 726,40 EUR apmērā. Sakām lielu paldies līdzcilvēkiem par atbalstu ikdienā, lai kopā paveiktu gan mazus, gan arī lielus darbus.
Skatīt arhīvu

Printēt