A  A  A
Lapas karte






Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Aicina Cēsu iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
2018. gada 16. oktobris  
Aicinām Cēsu un Cēsīm tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 23.novembra līdz 14.decembrim, Cēsu novada pašvaldības aģentūrā Sociālajā dienestā, Bērzaines iela 16, 2.stāvs, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101.
Diennakts nometne potenciālajām audžuģimenēm un bērnu namu jauniešiem
2018. gada 5. oktobris  
Projekta “Vidzeme iekļauj"gaitā tiek rīkota diennakts nometne “Diennakts dabā”. Nometne norisināsies no 13.-14.oktobrim Alūksnē un tajā piedalīsies Vidzemes bērnu namos dzīvojošie jaunieši vecumā no 12-17 gadiem, kā arī cilvēki, kuri jau ir audžuģimenes, aizbildņi, viesģimenes vai ir domājuši par tādām kļūt.
Par valsts veselības apdrošināšanas sistēmu ar 2019.gada 1.janvāri
2018. gada 1. oktobris  
Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019.gada 1.janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem:
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2018. gada 28. septembris  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 30.oktobrī no 11.00 līdz 12.00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Atbalsts politiski represētām personām un nacionālā pretošanās kustības dalībniekiem
2018. gada 25. septembris  
Labklājības ministrija (turpmāk ministrija) informē, ka politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki par godu Latvijas valsts 100. gadadienai saņems vienreizēju 100 eiro lielu atbalstu. Minētā atbalsta piešķiršanu nosaka Ministru kabineta rīkojums Nr.405 "Par vienreizēja atbalsta piešķiršanu politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem" (turpmāk — rīkojums Nr.405), kas š.g. 28.augustā pieņemts valdības sēdē.
Skatīt arhīvu

Printēt