A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Pasaules pirmizrāde – Aleksandra Vasiļjeva skatuves tērpu vēsturei veltīta izstāde
2018. gada 18. jūnijs  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā no 20.jūnija līdz 30.septembrim būs apskatāma unikāla, speciāli Cēsu muzejam veidota izstāde “Skatuve un tērps” no pasaulslavenā modes mākslinieka un modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva vēsturisko tērpu kolekcijas. Izstāde ir veltīta skatuves kostīmu un tērpu vēsturei un skar visus teātra mākslas veidus – dramatisko teātri, operu, baletu un mūziklu. Izstādē apskatāmie tērpi skatītājiem stāsta par teātra kostīma stilistisko un estētisko izaugsmi 19. un 20. gs.
Igaunijas stikla mākslinieka Ivo Lill izstāde
2018. gada 8. jūnijs  
Sestdien, 16.jūnijā, Izstāžu namā notika Igaunijas stikla mākslinieka Ivo Lill izstādes atklāšana.
Poļu jauno fotogrāfu izstāde “Identitātes problēmas”
2018. gada 7. jūnijs  
Trešdien, 13.jūnijā, plkst.17.00 Izstāžu namā tiks atklāta poļu jauno fotogrāfu izstāde “Identitātes problēmas”, ko organizē Rīgas Fotogrāfijas biennāle 2018 sadarbībā ar Pašvaldības aģentūru “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Izstāde būs apskatām līdz 15. jūlijam.
Atkārtots konkurss romu integrācijas projektiem Vidzemē
2018. gada 7. jūnijs  
Valmieras novada fonds sadarbībā ar Kultūras ministriju atkārtoti izsludina projektu konkursu romu tautības integrācijas un kultūras projektiem Vidzemē. Pieteikumi jāiesniedz līdz 26.jūnijam, projektus varēs īstenot no jūlija līdz decembrim.
AKCMV pūtēju orķestra panākumi Dziesmu svētku finālskatē
2018. gada 7. jūnijs  
Jūnija pirmajā nedēļas nogalē Rīgā Lielajā Ģildē norisinājās Dziesmu svētku finālskate, kurā Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola starp 13 kolektīviem izcīnīja pirmo vietu.
Cēsīs apskatāma “Stāstu sega Latvijai” - ārzemēs dzīvojošo latviešu veltījums Latvijas valsts simtgadei
2018. gada 28. maijs  
Kopš 26.maija 7,5 m x 3 m lielā “Stāstu sega” aplūkojama Cēsīs, Pasaules latviešu mākslas centra izstāžu zālē, Lielajā Skolas iela 6.
Jāņa Dukāta izstāde "Akvareļi"
2018. gada 22. maijs  
Cēsu Centrālās bibliotēkas 1. stāvā līdz 29. jūnijam ir skatāma mākslinieka Jāņa Dukāta izstāde “Akvareļi”.
Pētera Korsaka jubilejas fotoizstāde “Personības manā dzīves ceļā”
2018. gada 14. marts  
Populāru cilvēku karikatūru izstāde
2018. gada 10. maijs  
No 10.maija līdz 30.jūnijam Vaives Tautas namā apskatāma studijas “Karikatūristi.lv” ceļojošā izstāde “Populāru personu karikatūras”.
Latvijas simtgades notikumu norise Cēsīs 2017.g.-2019.g
2017. gada 2. marts  
Cēsis ir bijušas būtisku vēstures pagriezienu, kas veicināja Latvijas valsts tapšanu un atdzimšanu, notikumu vieta. Godinot Latvijas simtgadi, atcerēsimies šos notikumus – Cēsu kauju uzvaru, pretošanos okupācijas varai, folkloras festivālu „Baltika”, Latvijas karoga pacelšanu Cēsu pils tornī un citus veiktos soļus neatkarīgas valsts izveidē.
Skatīt arhīvu

Printēt