A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Z(in)rāde un radošo eksperimentu darbnīca

Z(in)rāde un radošo eksperimentu darbnīca

Bērnu zinātnes centrs - Z(in)oo, pavasarim tuvojoties, vēlas iepriecināt mazos Cēsu novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus, dāvinot bezmaksas Z(in)rādi „Iepazīsties, Z(in)oo ģimene!” Zinātnes centra Z(in)oo telpās Jūsu izvēlētā laikā!

Šī iespēja mums ir, pateicoties Cēsu Kultūras un Tūrisma centra finansiālam atbalstam.
Z(in)rāde ir Latvijā pirmais interaktīvais zinātniskais leļļu teātris ar radošo eksperimentu darbnīcu, kurā bērni aizraujošā veidā varēs uzzināt daudz jauna par pasauli, kas ir mums apkārt.

Piedāvājam Jūsu pirmskolas izglītības iestādei vienu bezmaksas izrādi, kurā varam uzņemt līdz 60 bērniem.

Z(in)rādes ideja – Mēs ticam, ka katram cilvēkam piemīt unikāls un neatkārtojams potenciāls. Mēs vēlamies palīdzēt to atklāt, rosinot cilvēkā dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām. Mēs esam pārliecināti, ka aizraujošs izzināšanas process ir sākums attīstībai ilgtermiņā. Tāpēc Z(in)oo veidojis pirmo zinātnisko teātri ar mērķi - atraisīt zinātkāri! Ļaut aizraujošā veidā palīdzēt izprast pasauli mums apkārt; rosināt vērot, izzināt un eksperimentēt, kā arī priecāties par saviem panākumiem.

Mērķauditorija – pirmskolas un sākumskolas vecuma bērni.

Uzvedums – iepazīsimies ar Z(in)oo ģimeni un dosimies aizraujošā ceļojumā uz Mēnesi. Uzveduma laikā uzzināsim, ar ko atšķiras Zeme no Mēness, kas interesants notiek uz Zemes.
Ceļojumu zinātnē paskaidros un padarīs aizraujošāku arī eksperimenti, piemēram, rādīsim okeānu pudelē un mazo vulkānu, būvēsim raķetes, ar kuru palīdzību mēģināsim aizlidot līdz Mēnesim, taisīsim vēju, salīdzināsim, kur var uzlēkt augstāk - uz Mēness vai Zemes. Uzvedums rosinās bērnus saviem pirmajiem zinātniskajiem eksperimentiem.
Z(in)oo ģimenei ir svarīgi radīt interesi par pasaules kārtības izzināšanu un ļaut novērtēt to interesanto un skaisto, ko mums sniedz mūsu mājas – Planēta Zeme.

Radošā darbnīca – meistarosim un izmēģināsim vienu no uzveduma eksperimentiem – raķeti, ko katrs bērns pats varēs uzbūvēt un „palaist kosmosā”. Bērniem būs iespēja arī pagatavot un izkrāsot sev brilles, ar kurām būs interesantāk novērot raķetes lidojumu. RADOŠAJĀS DARBNĪCĀS IZGATAVOTĀS LIETAS PALIEK BĒRNIEM!

Lai pieteiktos Z(in)rādei un saskaņotu laikus, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 25400228.

Uz tikšanos Z(in)rādē! Ieslēdz zinātkāri!
Publicēšanas datums: 2013. gada 23. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt