A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Vokālo ansambļu satikšanās konkursā

Vokālo ansambļu satikšanās konkursā

Ceturtdien, 3.martā, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2016” 1.kārta. Tajā piedalījās seši vokālie ansambļi. Divi no Jaunpiebalgas vidusskolas, pa vienam no Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas, Līgatnes novada vidusskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas un Cēsu Valsts ģimnāzijas.

Konkursa nolikumam atbilstošu programmu ar - obligāto sava kultūrvēsturiskā novada latviešu tautasdziesmu a capella  unisonā un divām brīvas izvēles dziesmām - latviešu autora oriģināldziesmu vai tautas dziesmas apdari, kurā izmantoti mūsdienīgi izteiksmes līdzekļi,  bija sagatavojuši trīs kolektīvi. Visi šie vokālie ansambļi ieguva pirmās un augstākās pakāpes diplomus, pierādot žūrijai un skatītājiem sevi ar kvalitatīvi sagatavotiem priekšnesumiem.

Ceļazīmi uz konkursa 2.kārtu, kas notiks Smiltenē š.g. 11.martā, saņēma Cēsu Valsts ģimnāzijas 10.-12.klašu jauktais vokālais ansamblis (vadītāja Ilga Šķendere), Līgatnes novada vidusskolas 5.-9.klašu vokālais ansamblis (vadītāja Dace Bicāne)  un Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas vokālais ansamblis “Žagariņi” (vadītāja Aija Sila).

Vēlam veiksmi un labu skanējumu arī turpmāk.
Lai labi skan!

Vairāk informācija par pasākumu www.cbjc.lv

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Dene
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore

Publicēšanas datums: 2016. gada 4. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt