A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Vispārizglītojošo skolu koru konkursa rezultāti

Vispārizglītojošo skolu koru konkursa rezultāti

Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 13.aprīlī valdīja patīkams satraukums un jauniešu čalas, apmēram 500 skanīgu balsu īpašnieki piepildīja zāli ar kora dziesmām, atrādot sagatavoto kora dziesmu konkursa programmu.

Ikgadējā skolu koru konkursā piedalījās 12 kolektīvi, pārstāvot Līgatnes, Raunas, Jaunpiebalgas un Cēsu novadus, kuri startēja trīs koru grupās: zēnu, 5.-9.klašu un jauktie kori.

Lai īstenotu konkursa mērķi - koru mākslinieciskā snieguma izvērtēšanu, pieaicinātie kora mūzikas eksperti šoreiz bija Madonas novada mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja, kordiriģente Ija Voiniča; Valmieras bērnu mūzikas skolas pedagoģe, kordiriģente Inga Zirne un Valmieras bērnu mūzikas skolas vokālā pedagoģe Laima Krumholce.

Visi kolektīvi konkursā saņēma žūrijas novērtējumu ar I un II pakāpi, kā arī pateicības vārdus par kvalitatīvi sagatavotiem priekšnesumiem un patīkamo koru muzicēšanas kopiespaidu.

Konkursa 2.kārta jaukto koru grupas kolektīviem notiks š.g. 27.aprīlī Cēsu Valsts ģimnāzijā, kurā piedalīsies kori no visa Vidzemes novada.


Konkursa rezultāti apskatāmi šeit

Vairāk infromācija par konkursu atrodama mājas lapā: www.cbjc.lv.
Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore
Lāsma Dene


Publicēšanas datums: 2017. gada 21. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt