A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Vidzemes kamerorķestris viesojas Cēsu skolās

Vidzemes kamerorķestris viesojas Cēsu skolās

Pirmdien, 24.aprīlī, Vidzemes kamerorķestris viesojās Līvu pamatskolā un Cēsu 2.pamatskolā, lai bērnu priecētu ar simfoniskās mūzikas koncertu.

Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā atskaņoja Sergeja Prokofjeva simfonisko pasaku bērniem “Pēterītis un vilks”. Teicējas lomā iejutās aktrise Zane Daudziņa.

Koncertus Līvu pamatskolā un Cēsu 2.pamatskolā rīkoja Cēsu Kultūras un tūrisma centrs. Koncertu mērķis ir jaunāko klašu skolēnus iepazīstināt ar simfonisko mūziku un orķestra dažādajiem mūzikas instrumentiem. Tāpat koncertu uzdevums ir mācīt bērniem pasākumu apmeklēšanas kultūru. Klašu audzinātāji pirms koncertiem bija aicināti skolēniem pastāstīt, kā pareizi uzvesties koncerta laikā.

Cēsu Kultūras centra vadītāja par koncertu ideju pastāstīja: “Šis liekas piemērots formāts, lai līdz simfonisko mūziku nogādātu līdz tiem bērniem, kuri dažādu iemeslu dēļ paši neapmeklē koncertus. Tā ir arī lieliska iespēja bērniem mācīt koncertu apmeklējuma etiķeti.”

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sola rast iespējas līdzīgus koncertus rīkot arī citās Cēsu novada skolās.Publicēšanas datums: 2017. gada 24. aprīlis  

Komentāri

2017-04-28 15:43:06 "Tas ir skaistākais, ko es jebkad esmu dzirdējusi"- tā teica mans bērns pēc koncerta.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt