A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Vēl šonedēļ var pieteikties projektam „Satiec savu meistaru! 2014”

Vēl šonedēļ var pieteikties projektam „Satiec savu meistaru! 2014”

Vēl tikai līdz 2013. gada 16. decembrim gaidām tautas lietišķās mākslas meistaru, stāstnieku, teicēju, muzikantu un citu tradicionālās kultūras vērtību zinātāju pieteikumus līdzdalībai projektā „Satiec savu meistaru!”, kas jau sesto reizi norisināsies Latvijā no 2014.gada 4. līdz 6. aprīlim.
 
„Satiec savu meistaru!” nolikums un pieteikuma anketa pieejama Latvijas Nacionālā kultūras centra mājas lapā: http://www.lnkc.gov.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=1176&Itemid=227 
 
„Satiec savu meistaru!” ir 2009. gadā aizsāktās Tradicionālo prasmju skolas turpinājums, kas iekļauts kopīgā Eiropas projektā „Eiropas amatu prasmju dienas”. Līdzīgi pasākumi, kur tradicionālo prasmju zinātāji uzņem pie sevis mācekļus, vienlaikus notiek arī Francijā, Spānijā, Itālijā, Beļģijā un citās pasaules valstīs. Aizvadītajos gados „Satiec savu meistaru!” apmeklējuši vairāk nekā 10 tūkstoši dažādu paaudžu interesentu, un ik pavasari pasākums sabiedrībā kļuvis par gaidītu notikumu.
 
Projekta būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par vērtīgāko, kas mums ir – cilvēku, viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. Pasākuma forma ir brīva - meistari tiek aicināti rīkot meistardarbnīcas, individuālas nodarbības, atvērtās darbnīcas, paraugdemonstrējumus, lekcijas, priekšlasījumus, koncertus vai dančus u.tml.
 
Kontaktpersona: Latvijas Nacionālā kultūras centra tautas lietišķās mākslas eksperte Linda Rubena , 67228985
 
Informāciju sagatavoja:
 
Inga Bika
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Nacionālais kultūras centrs
67228985, 26443166

www.lnkc.gov.lv

 


Publicēšanas datums: 2013. gada 11. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt