A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Popgrupa “HEY” konkursā iegūst GRAND PRIX balvu

Popgrupa “HEY” konkursā iegūst GRAND PRIX balvu

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 15. jūnijā, Jūrmalā notika Latvijas bērnu un jauniešu solistu, vokālo ansambļu un popgrupu konkurss - festivāls ,,POPFESTJŪRMALA V". Konkursā piedalījās Latvijā zināmas popgrupas ar lielu konkursu pieredzi.  Tajā pirmo reizi debitēja pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” popgrupas ,,HEY" vecākais sastāvs. Tā vadītāja –  Ina Aizgale.

Konkursa mērķis ir atklāt jaunus, talantīgus dziedātājus, rosināt sevi prezentēt plašākai auditorijai. Dot iespēju latviešu un cittautiešu jauniešiem sevi muzikāli apliecināt popmūzikā, veicinot Jūrmalas kultūras dzīves attīstību.

Popgrupas “HEY”  dalībnieces šajā konkursā – festivālā ieguva GRAND PRIX ar visaugstāko punktu skaitu – 9,85. Ina Aizgale ir lepna, ka tik atzinīgi ir novērtēts ieguldītais darbs. Pati vadītāja un popgrupas dalībnieces ir ļoti priecīgas par saviem vokālajiem sasniegumiem.

Konkursā ,,POPFESTJŪRMALA V" bija jādzied viena dziesma,  ko vērtēja profesionāla žūrija  - Edgars Kramiņš (vokālais pedagogs, TV šovu žūrijas loceklis), Inga Bērziņa (džeza vokāliste, pedagogs J.Vītola  Latvijas mūzikas akadēmijā un Rīgas Doma kora skolā), Laura Raila (jaunā populārās un džeza mūzikas dziedātāja, vokālā pedagoģe), Indra Raila (konkursa “POPFESTJURMALA” organizatore, vokālās studija pasniedzēja, diriģente).

Publicēšanas datums: 2014. gada 17. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt