A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Eiropas Parlamenta vēlēšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Noslēdzies Vidzemes reģiona Mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkurss “Cēsis – 2018”

Noslēdzies Vidzemes reģiona Mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkurss “Cēsis – 2018”

Uz Vidzemes reģiona Mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkursu “Cēsis – 2018” 25.aprīlī bija sabraukuši vairāk nekā 20 jaunie mūziķi no Cēsīm, Krimuldas, Limbažiem, Madlienas, Madonas, Siguldas, Strenčiem, Valmieras un Lielvārdes.

Konkurss sniedza iespēju atklāt nākotnes jaunos un talantīgos izpildītājus. Konkursantus vērtēja Latvijā atzīti un pieredzējuši akordeona spēles profesionāļi – akordeonists Kaspars Gulbis, akordeona spēles pedagoģe Natālija Meļņikoviča un skolas absolvents, JVLMA maģistrants Māris Rozenfelds. Konkursa Grand Prix ieguva Markuss Bergmanis un Darja Grjaznova (abi no Limbažu Mūzikas skolas). Visi dalībnieki saņēma Diplomus un veicināšanas balvas.

Konkursa noslēgumā norisinājās laureātu apbalvošana un iedvesmojošs koncerts Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē. Koncertā piedalījās solisti – Alise Siliņa, Natālija Meļņikoviča, Kristaps Ginters, Kaspars Gulbis un Māris Rozenfelds –, trio “Kafija” (Kristīna Zeltkalna – Voika (vijole), Ginta Garūta (kontrabass) un Kaspars Gulbis (akordeons)).
Koncerta noslēgumā visus klātesošos ar krāšņiem priekšnesumiem priecēja Apvienotais Vidzemes reģiona mūzikas skolu akordeonistu orķestris.

Paldies skolotājai Vinetai Golubkovai par konkursa un koncerta ideju un tā organizēšanu!
Paldies konkursa un koncerta atbalstītājiem Valsts kultūrkapitāla fondam, ziedu salonam “Elīna” un A/S “Cēsu alus”!

Publicēšanas datums: 2018. gada 26. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt