A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Mazie opermmūzikas svētki Ungurmuižā

Mazie opermmūzikas svētki Ungurmuižā

29.jūnijā plkst. 20.00 tikai 10 minūšu braucienā no Cēsīm - Ungurmuižā, Raiskuma pagastā, Mazie Ungurmuižas opermūzikas svētki piedāvā koncertu „IR ZEME - VĪNA DĀRZS KUR ZIED...”.

Pirms 10 gadiem Ungurmuižā pirmo reizi tika rīkoti mazie opermūzikas svētki, tādējādi aizsākot paliekošu un nopietnās mūzikas cienītājiem svarīgu tradīciju, veidojot paliekošu saiti starp iedzīvotājiem un kultūrvēsturisku objektu. Klasiskā mūzika lieliski saspēlējas ar ēku un neatkārtojamo, tikai Ungurmuižas parkam raksturīgo vidi. Rīkotie koncerti ir akustiski, dzīvi, un lieliski rada autentisku atmosfēru. Šeit koncerta apmeklētājiem ir iespēja baudīt neatkārtojamu ceļojumu laikā.

Koncerts ik gadus pulcē daudz klausītājus ne tikai no Vidzemes, bet arī no visas Latvijas. Lielu interesi par Ungurmuižas koncertiem izrāda Latvijas tūrisma un ceļojumu aģentūras, piedāvājot iekļaut koncerta apmeklējumu ārzemju viesu programmās, kas tai laikā apceļo mūsu valsti.

Koncertā piedalīsies LNO solisti Sonora Vaice, Kristīne Zadovska, Evita Zālīte, Andris Ludvigs, Krišjānis Norvelis, pianists Aldis Liepiņš, akordeonists Artūrs Noviks, kā arī Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.

Programmā tiks izpildīta populāra franču, itāļu, argentīniešu komponistu opermūzika un dziesmas.

Ieejas maksa Ls 5,00.
Biļetes no 03.06.2013. arī Biļešu paradīzes kasēs


Publicēšanas datums: 2013. gada 23. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt