A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Mākslas Telpa MALA piedalās starptautiskā festivālā “Analogue Livonia”

Mākslas Telpa MALA piedalās starptautiskā festivālā “Analogue Livonia”

Tartu, 22.-23.martā “Analogue Livonia” programma ir veltīta analogās mūzikas veidošanas un atskaņošans kultūrai un tehnoloģijām. Festivālā satiekas neatkarīgo mūzikas izdevniecību pārstāvji un kultūrvietu programmu veidotāji no Igaunijas, Latvijas un Krievijas.

Pirmajā festivāla dienā, 22.03, kas norisināsies Tartu Rakstnieku namā, tā ameklētājiem būs iespēja piedalīties lekcijās-sarunās ar neatkarīgo mūzikas izdevniecību pārstāvjiem, kā arī noskatīties 2018.gada Latvijā producētu kinofilmu “Deju Laikmets”, par elektroniskās mūzikas izplatīšanos Eiropā un Krievijā pēc Berlīnes mūra krišanas.

Otrā festivāla diena, 23.marts, sestdiena - noritēs Tartu radošajā kvartālā APARAADITEHAS. No plkst.14.00 Armastuse saal - Mīlestības zālē - apmeklētējiem atvēts vinila plašu un kasešu tirgus, kurā notiks arī igauņu ultraskaņas vinilplašu tīrīšanas ierīces “Degritter” demonstrācija, un visas dienas garumā muzikālo par muzikālo atmosfēru gādās neatkarīgo mūzikas izdevniecību pārstāvji.

Savukārt EricaSynths modulāro sintezatoru darbnīca un Livonijas kultūrvietu pārstāvju tikšanās noritēs jaunizveidotajā Tartu Latviešu Biedrības kutūrvietā Just Latti.

Vakara daļa, kas sāksies plkst.22.00, tiks atklāta ar festivāla autora Ahto Külvet un Psühhodisko vadītāja DJ setu.

Plkst.23.00 uzstāsies Evija Vēbere, kuras pašizdotais albums “Sirdsbūt” saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons 2019", kategorijā “Labākais alternatīvās vai "indie" mūzikas albums"". Pēc koncerta vakars turpināsies ar neatkarīgo mūzikas izdevniecību Spasibo Records (RUS), Frotee Records (EST), un Jersika Records (LV) pārstāvju DJ setiem.

Festivāls fokusējas uz analogās mūzikas veidošanas un atskaņošanas kultūru - vinila platēm un magnētiskajām (kasešu) lentām; analogajām skaņas veidošanas un atskaņošanas ierīcēm un modulārajaiem sintezatoriem, kā arī mūziķiem un māksliniekiem, kas darbojas šajā vidē.“Četri festivāla idejas pamatakmeņi ir: sadarbība; vinila un analogās mūzikas tehnoloģijas; Livonija; Tartu 2024”: saka festivāla autors Ahto Külvet.

Ar plašāku programmu iespējams iepazīties ŠEIT.

Festivālu “Analogue Livonia” organizē Psühhoteek, sadarbībā ar Tartu Radošo Industriju Centru, Tartu pilsētas domi, Igaunijas Rakstnieku Biedrību, Tartu2024, Māklsas telpa MALA.

informāciju sagatavoja:
Didzis Staris
/Māksas Telpa MALA
m.:+371 25654341

Publicēšanas datums: 2019. gada 22. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt