A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » LKLSSB Cēsu nodaļas Rokdarbnieču kopas „Prieks darīt” darbu izstāde

LKLSSB Cēsu nodaļas Rokdarbnieču kopas „Prieks darīt” darbu izstāde

Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības (LKLSSB) Cēsu nodaļas* Rokdarbnieču kopa „Prieks darīt” aicina apskatīt savu darbu izstādi laika posmā no 19. līdz 27.novembrim. Izstādē būs pārstāvēti darbi dekupāžas tehnikā un adīšanā ar pērlēm. 

 

Kā pastāstīja biedrības Cēsu nodaļas vadītāja Maruta Valaine, izstādē būs izvietoti darbi, kas  darināti šogad. „Mūsu rokdarbu kopā „Prieks darīt” darbojas 23 dalībnieces. Nodarbības vada izcila meistare Ināra Beroza, kuras izdomai un interesei par ikvienu jaunu rokdarbu tehniku nav ierobežojumu. Lieliskais rokdarbnieču veikums balstās uz patiesu entuziasmu un darītprieku,  un viņu darinājumi allaž iepriecina biedrības ļaudis dažādos pasākumos gan izstāžu, gan dāvanu vai dekoru veidā”.

 

Biedrība ir piedalījusies arī vairākos projektos. Viens no lielākiem ieguvumiem bija dalība konkursā "Sabiedrība ar dvēseli" 2012.gadā, kurā Cēsu nodaļas  projekts No sirds uz sirdi saņēma Cēsu novada pašvaldības un Nīderlandes fonda KNHM finansiālu atbalstu materiālu iegādei. Projekta ietvaros sirsnībā radītos rokdarbnieču darbus (cimdus, zeķes, čības, cepures, šalles, iepirkumu tīkliņus, glezniņas dekupāžas tehnikā) izmantoja senioru godināšanai atbilstoši biedrības un Cēsu Sociālā dienesta vajadzībām.  

 

Izstāde būs apskatāma laika posmā no 19. līdz 27.novembrim (darbdienās no plkst. 11:00 līdz 18:00), Rīgas ielā 21 -  „Vienotības” Cēsu biroja telpās.

 

* LKLSSB  Cēsu nodaļā  apvienojušies 190 Cēsu iedzīvotāji, pārsvarā seniori, kas ikdienā sadzīvo ar dažādām kaulu un locītavu slimībām un vēlas piekopt aktīvu,  pilnvērtīgu dzīvesveidu. Biedrības darbība ietver izglītošanu, veselīga dzīvesveida popularizēšanu, iesaistīšanu kultūras norisēs un veselības stiprināšanas aktivitātēs.

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Vienotības reģionālā Cēsu biroja pārstāve

Tālr: 64124511

e-pasts:

www.vienotiba.lv/biroji/cesis/Publicēšanas datums: 2013. gada 14. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt