A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Latviešu kino vakars 20.aprīlī 16:00 Cēsu Jaunajā pilī ar filmu "Sēņotāji"

Latviešu kino vakars 20.aprīlī 16:00 Cēsu Jaunajā pilī ar filmu "Sēņotāji"

Režisora Ivara Tontegodes filma meistarīgi pievēršas sieviešu lomai vīrieša dzīvē, ļaujot sekot līdzi ne tikai aizraujošam sižetam, bet arī baudīt iespaidīgus specefektus, kuru veidošanā iesaistījušies labākie valsts profesionāļi.

Komēdijas “Sēņotāji" centrā ir stāsts par sevis un savas personības meklējumiem: "Šī ir latviešu kino netipiska, atklāta un drosmīga melnā komēdija, kas ļaus pasmieties pašiem par sevi un, iespējams, arī mainīt savu pasaules redzējumu. Filmas galvenais varonis Pēteris iziet korporatīvās vides elles lokus un, lai izkļūtu no savas dzīves vājprāta, gatavs ļauties pilnīgi negaidītiem soļiem. Neraugoties uz grūtībām, Pēterim pietiek spēka atšķetināt samezglotās attiecības ar trim sievietēm – māti, priekšnieci un izredzēto meiteni,” aicinot noskatīties filmu, stāsta režisors Ivars Tontegode.

Galvenās lomas komēdijā “Sēņotāji” atveido Latvijā jau zināmi un iemīļoti, kā arī jauni un perspektīvi aktieri. Priekšnieces lomā iejutusies Sandra Zvīgule, galvenā varoņa mīlošo kolēģi atveido Anete Saulīte, savukārt mātes lomā iejutusies Dace Eversa. Galvenā varoņa Pētera lomu filmā atveido Andrejs Možeiko, savukārt viņa kolēģus spēlē jaunie, daudzsološie aktieri Kristians Kareļins un Mareks Balmanis.
 
Ieejas maksa: pieaugušajiem 1.50 Ls; pensionāriem,studentiem, bērniem un Drauga kartes īpašniekiem 1.00 Ls.
Iepriekšpārdošana no 16.aprīļa Tūrisma informācijas centrā. Vietu skaits ierobežots.

Adrese: Cēsu Jaunā pils , Pils laukums 9 , Cēsis

Foto: Publicitātes materiāls

Publicēšanas datums: 2013. gada 5. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt