A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Līdz 6.martam iespēja pieteikties Cēsu novada kultūras projektu konkursam

Līdz 6.martam iespēja pieteikties Cēsu novada kultūras projektu konkursam

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” ir izsludinājusi 2015.gada kultūras projektu konkursu Cēsu novadā. Uz pašvaldības finansiālu atbalstu var pretendēt projektu idejas, kas tapušas pēc iedzīvotāju vai radošo organizāciju iniciatīvas un kas bagātina Cēsu kultūrvidi, sniedzot ieguldījumu Cēsu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un jaunu kultūras tradīciju radīšanā.

Cēsu novada pašvaldība kultūras projektu konkursa norisei šogad ir atvēlējusi 10000 eiro. Viena projekta atbalstam maksimāli var tikt piešķirti 700 eiro. Atbalstam var pieteikt visdažādāko kultūras jomu projektus – koncertu, izrāžu, izstāžu rīkošanu, radošo darbnīc, kultūrizglītojošu pasākumu organizēšanu, kultūrvēsturisku materiālu izdošanu u.c. – tās kultūras norises, kuru realizācija plānota Cēsu novadā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums Cēsu novadam. Prioritāri šogad tiks atbalstīta pasākumi, kas iepazīstina auditoriju ar Cēsu novada kultūrvēsturisko mantojumu un vietējām tradīcijām mūsdienīgā formātā.

Projektus izvērtēs pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta komisija. Finansiāls atbalsts tiks piešķirts tiem projektiem, kas saņems augstāko vidējo vērtējumu atbilstoši noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem, kas atspoguļoti konkursa nolikumā – projekta aktualitāte un atbilstība noteiktajām prioritātēm, skaidri definēti projekta mērķii un iesniegtās tāmes pamatotība, kā arī projektu rezultātu pieejamība plašai mērķauditorijai.

Projektu konkursa nolikums pieejams „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā” (Baznīcas laukumā 1, Cēsīs), tālr. 64127755, kā arī interneta mājas lapas www.cesis.lv sadaļā „Kultūra”. Projektu pieteikumi iesniedzami „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā” līdz šī gada 6.martam. Projekta pieteikumus var iesniegt juridiskas personas un tās fiziskas personas, kas reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicējas. Pieteikumu iesniedzējiem jānodrošina savs līdzfinansējums vismaz 20% apmērā no projekta kopējām izmaksām.

Cēsu novada kultūras projektu konkurss tiek rīkots ik gadu kopš 2008.gada. Tā ietvaros pašvaldība finansiāli atbalstījusi dažādas radošās iniciatīvas, ko īstenojuši amatiermākslas kolektīvi un kultūras nevalstiskās organizācijas, bagātinot un dažādojot kultūras piedāvājumu Cēsu iedzīvotājiem.

Informāciju sagatavoja:
Ilona Asare
Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
Tālr.64127755
e- pasts:Ilona.Asare@cesis.lv
www.cesis.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 12. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt