A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Izrāde "Nāc laukā!" Cēsu pagalmos

Izrāde "Nāc laukā!" Cēsu pagalmos

Starptautiskajā Ģimenes dienā, 15.maijā, Cēsīs ikviens varēja baudīt teātri pavisam neierastā vietā – daudzdzīvokļu māju pagalmos! Sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu pagalmos  L.Paegles ielā 2, E.Dārziņa ielā 9 un Niniera ielā 4 notika Cēsu Kultūras un Tūrisma centra rīkotā izrāde “Nāc laukā!”.

Izrādes auditorija bija bērni un jaunieši, kas pulcējās kuplā skaitā, lai ne tikai vērotu pagalmā notiekošo, bet arī tajā iesaistītos.

„Izrāde stāsta par dzīvi pagalmā pirms interneta, un par dzīvi pagalmā šodien. Par nedarbiem un cēlsirdību, par kautiņiem un pirmo mīlestību. Tā ir muzikāla izrāde par bērniem, un top, bērniem līdzdarbojoties, tieši turpat pagalmā,” par izrādi stāsta viens no tās veidotājiem, aktieris un režisors Kārlis Krūmiņš.

Izrādes radošā komanda, kuru veido Kārlis Krūmiņš, Jeketerina Frolova, Jānis Kronis, Kārlis Zahovskis un Oskars Otomers, spēja sasmīdināt gan bērnus, gan vecākus un skolotājus.

Pateicoties radošām aktivitātēm, to skaitā pašu iedzīvotāju aizsāktajiem kaimiņu svētkiem un nu arī teātra izrādēm, Cēsu daudzdzīvokļu namu pagalmi iegūst jaunu elpu un nozīmi cēsnieku ikdienā. Tie pamazām kļūst par telpu, kur ne tikai izkārt veļu un novietot auto, bet arī kur satikties, kopīgi priecāties un radoši izpausties.Pagamu izrādes Cēsīs organizē p/a « Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs » sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu.

Izrādes atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Publicēšanas datums: 2017. gada 15. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt