A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
Jā, viss ļoti patika:
(43%) - 184 balsu
Svētki patika, bet tomēr kaut kas pietrūka:
(25%) - 108 balsu
Šī gada svētku programma mani neuzrunāja:
(32%) - 137 balsu
Balsu skaits: 429
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Ivi Derviši un Daces Zimeles gleznu izstāde

Ivi Derviši un Daces Zimeles gleznu izstāde

NVO namā Rīgas ielā 7 skatāmas kultūras biedrības “Harmonija” rīkotās albāniešu mākslinieces Ivi Derviši un cēsnieces Daces Zimeles gleznu izstādes. Tikšanās ar Daci Zimeli notiks 24.maijā plkst.16.00.

Ivi Derviši ir gleznotāja un grafiskā māksliniece no Albānijas. Mākslinieces iedvesmas avoti ir daba, antīkā kultūra, filozofija, personīgā pieredze un pasaules notikumu aktualitātes. Māksliniece strādā gleznošanas, monotipija grafikas, zīdspiedes un jauktajās tehnikās, radot attēlus sirreālās noskaņās. Ivi Derviši ir piedalījusies vairākās izstādēs Albānijā, Kosovā un Latvijā.

Dace Zimele par sevi stāsta: “Gleznoju ainavas un ziedus  savam priekam. Man patīk izlikt uz audekla savas izjūtas, kuras smeļos savā skaistajā Jāņmuižā – Gaujā, mežos, senajos ozolos, celtnēs kā Jāņmuižas Kungu māja. No 2017. gada ar savām gleznām sāku piedalīties dažādās izstādēs. Pirmā izstāde bija Vaives Tautas namā “Kaķukrogs”. Katru gadu piedalos kopīgās izstādēs Cēsīs – Cēsu brīvā laika mākslinieku darbu izstādēs CATA.”

Vairāk informācijas par izstādēm pa tālruni 26726443

Publicēšanas datums: 2019. gada 10. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt