A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Tiks atklāta fotoizstāde “Cēsis svin svētkus”

Tiks atklāta fotoizstāde “Cēsis svin svētkus”

Trešdien, 19.novembrī, plkst.16.00 Cēsu Jaunajā pilī tiks atklāta fotoizstāde “Cēsis svin svētkus”. Izstādē varēs redzēt cēsnieku un pilsēta viesu svētku fotogrāfijas, kā arī atklāšanā tiks paziņots galvenās balvas ieguvējs.

Konkurss tiek rīkots jau ceturto gadu, un katru gadu tam ir cita tēma. Cēsis šogad īpaši izceļas ar plašo un daudzveidīgo pasākumu piedāvājumu. Tie notiek dažādos gadalaikos gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Tāpēc šī gada tēma veltīta dažādu formu un saturu svētkiem un pasākumiem, neņemot vērā apmeklētāju skaitu un norises vietu. Krāsainās fotogrāfijās atspoguļo 2014.gada pasākumu daudzveidību, Cēsu pilsētas un novada vidi un cilvēku emocijas. Konkursu organizē Cēsu Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar ceļojumu aģentūru “BaltGo”.

Izstādei atlasīti 25 labākie darbi, kuri līdz 11.janvārim būs apskatāmi izstādē Cēsu Jaunajā pilī. Taču tas autors, kura fotogrāfija būs saņēmusi visvairāk punktu, balvā saņems dāvanu karti 50 EUR apmērā no ceļojumu aģentūras “BaltGo”. Tāpat tiks pasniegtas veicināšanas balvas otrās un trešās vietas ieguvējiem.

Izstāde būs atvērta līdz 11.janvārim Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9).

Izstādes apmeklējums - bezmaksas.
Jaunās pils darba laiks: no otrdienas līdz sestdienai 10:00 – 17:00, svētdienās 10:00 – 16:00.
Pagājušā gada konkursam iesūtītās fotogrāfijas iespējams apskatīt www.cesis.lv

Publicēšanas datums: 2014. gada 19. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt