A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Skatāma izstāde DREAMLAND Izstāžu telpā Mala

Skatāma izstāde DREAMLAND Izstāžu telpā Mala

 Izstāžu telpā Mala (Cēsīs Lielā skolas ielā 4) skatāma jauno mediju mākslinieku Eltona Kūna un Mārtiņa Enģeļa kopprojekta izstāde DREAMLAND.

Jauno mediju mākslinieki Eltons Kūns un Mārtiņš Eņģelis līdz šim vēl nav strādājuši kopā, bet regulāri savā starpā dalās ar jaunām idejām. Abi mākslinieki studē Liepājas Universitātes jauno mediju mākslas programmā un viņus raksturo līdzīgas intereses – virtuālā kultūra, jaunās tendences, kā arī dažādu mediju savstarpējās attiecības mākslā.

Izstādes DREAMLAND pamatā ir diskusija par reālo vidi un virtuālo telpu, cik lielā mērā objektīvā pasaule apziņas plūsmas un zemapziņas ietekmē var veidoties sirreāla un, cik ļoti virtuālā telpa mēdz pietuvoties realitātei. Mākslinieka Eltona Kūna pašmērķis nav veidot pārmērīgi detalizētus 3D modeļus un Mārtiņa Eņģeļa videodarbu forma nebūt nav abstrakta, bet to savstarpējā attiecība veido īpatnēju kolāžu, kurā dominē telpa, šķietamais un par normu pieņemtā apgāšana.

DREAMLAND piedāvātie darbi ir kā attālināta objektīvā realitāte, kas vēl aizvien eksistē savā telpā, bet nepakļaujas tās pieņēmumiem, normām, likumiem un tikumiem. Tā ir kā nobīde no pieņemtās īstenības – piemēram, telpiski paradoksālas, trīsdimensionālas skulptūras vai neloģiska, nesaistīta notikumu secība sapņu pasaulē.

Izstādi organizē Mākslas telpa Mala

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Šatrovska, izstādes kuratore
elizabete.satrovska@gmail.com
+ 371 28386913


Publicēšanas datums: 2013. gada 23. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt