A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsu novada kultūras projektu konkursā iesniegti 32 pieteikumi

Cēsu novada kultūras projektu konkursā iesniegti 32 pieteikumi

Pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” izsludinātajā 2016.gada kultūras projektu konkursā iesniegti 32 kultūras projekti visdažādākajās jomās, bagātinot Cēsu 810 jubilejas svinību gada pasākumu klāstu. 

Cēsu Kultūras centra Direktora vietniece kultūras un attīstības jautājumos Ilona Asare pauž gandarījumu par saņemto lielo projekta pieteikumu skaitu. "Esam priecīgi, ka cēsnieki aktīvi iesaistās šādos konkursos un vēlas bagātināt jau tā krāšņo Cēsu 810 jubilejas pasākumu klāstu. Šogad iesniegti projekti ar idejām organizēt dažādas radošās darbnīcas, izstādes, gadskārtu svētkus, koncertus un pat festivālus. Diemžēl visus nevarēsim atbalstīt, jo saņemto pieteikumu pieprasītais finansējums gandrīz divas reizes pārsniedz pieejamos 10 000 eiro."

Uz finansiālu atbalstu varēja pretendēt projektu idejas, kas tapušas pēc radošo organizāciju iniciatīvas un kas bagātina Cēsu kultūrvidi, sniedzot ieguldījumu Cēsu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un laikmetīga kultūras piedāvājuma veidošanā.

Projektus izvērtēs pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta komisija, kuras sastāvā ir Cēsu Kultūras centra vadītāja Laura Bāliņa, Cēsu novada domes pastāvīgās Izglītības, kultūras un sporta komitejas pārstāve Inese Lāce, Cēsu novada domes pastāvīgās Izglītības, kultūras un sporta komitejas pārstāve Lelde Krastiņa, Cēsu pilsētas Mākslas skolas pārstāvis Eero Rass un Cēsu Centrālās bibliotēkas pārstāve Lāsma Vasmane.

Projektu rezultāti tiks paziņoti Cēsu mājas lapas www.cesis.lv sadaļā „Kultūra” pēc 10.marta.

Cēsu novada kultūras projektu konkurss tiek rīkots ik gadu kopš 2008.gada. Šajā laikā pašvaldība finansiāli atbalstījusi dažādas radošās iniciatīvas, ko īstenojuši amatiermākslas kolektīvi un kultūras nevalstiskās organizācijas, bagātinot un dažādojot kultūras piedāvājumu Cēsu iedzīvotājiem.

Publicēšanas datums: 2016. gada 2. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt