A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsu muzejs pārstāvēts lasījumos Pēterburgā

Cēsu muzejs pārstāvēts lasījumos Pēterburgā

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vēsturnieks Tālis Pumpuriņš š. g. 4. un 5. aprīlī piedalīsies Krievijas valsts muzeja Ermitāžas Tūrisma un speciālo programmu nodaļas organizētajā 17. Apaļā galda konferencē "Muzejs un kultūras tūrisms", kurā piedalās Krievijas un ārvalstu muzeju un tūrisma firmu pārstāvji. Konferences dalībnieki apspriedīs dažādus muzeju un tūrisma sfēras problēmjautājumus. T. Pumpuriņš, kurš Ermitāžas rīkotajā konferencē piedalīsies jau devīto reizi, šogad uzaicināts nolasīt ziņojumu "Izstāde "Pirmais gads. Latvija un cēsnieki 1918.-1919" Cēsu Vēstures un mākslas muzejā".

Tāpat kā pagājušā gadā no Latvijas vēl piedalīsies cēsnieks Vidzemes Tūrisma asociācijas Valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts. Iepriekšējos gados cēsnieku prezentācijas izraisīja konferences dalībniekos ļoti lielu interesi un tika izteikta vēlme savām acīm skatīt konferencē redzēto. Tādēļ  pagājušā gadā grupa Krievijas muzeju speciālisti pieredzes apgūšanas nolūkos apmeklēja Vidzemes muzejus un citus kultūrvēsturiskos objektus.

Paredzēts, ka Apaļā galda konferences tiešraidi varēs noskatīties ŠEIT.

Latvijas pārstāvju priekšlasījums iekļauts 4.aprīļa dienas sēdē laikā no plkst.13.30 līdz plkst.14.00. Katra referāta ilgums ir 10 minūtes.

Publicēšanas datums: 2019. gada 5. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt