A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsu karmīnsarkanā karoga koris "Kora karu" finālā!

Cēsu karmīnsarkanā karoga koris "Kora karu" finālā!

Zināms, ka svētdienas vakaros liela daļa cēsnieku tur īkšķus, aktīvi atbalsta un jūt līdzi Cēsu karmīnsarkanajam karoga korim televīzijas šovā ,,Koru kari 3”. Pateicoties ļoti labajam sniegumam un skatītāju mīlestībai, koris ir iekļuvis šova finālā un arī šajā svētdienā dziedātāji no Cēsīm, Priekuļiem, Vecpiebalgas kāps uz skatuves un Marta Kristiana Kalniņa vadībā  cīnīsies par uzvaru. 

„Pilsētas dominante un vertikālā ass – Cēsīs tas ir baznīcas tornis!”

Cēsu karmīnsarkanā karoga kora uzvaras  gadījumā Cēsu Sv. Jāņa baznīcas torņa restaurācijai tiks ziedoti 10 tūkstoši eiro. Sv. Jāņa baznīca ir viena no senākajām sakrālā kulta celtnēm Latvijā. Dievnama siluets pilsētas panorāmā neļauj sajaukt Cēsis ne ar vienu citu pilsētu. Šī baznīca vienmēr bijusi pilsētas lepnums.

Atbalstīsim Cēsu kori TV3 raidījuma tiešraidē, finālā 28. aprīlī plkst. 20.00!

Cēsu karmīnsarkanā karoga kora sastāvs:
Anna Mežale, Antra Upīte, Arturs Stangainis, Daina Rudzīte, Arturs Stangainis, Elīna Krastiņa, Gunita Aļļena Bārda, Indriķis Putniņš, Linda Ķaukule, Līva Feldmane, Modris Romka, Laurītis, Rihards Saule, Rolands Jurkevičs, Sabīne Krilova, Sandris Dubovs, Artūrs Brengulis, Aleksandrs Tuguševs un Marts Kristians Kalniņš.

Publicēšanas datums: 2013. gada 23. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt