A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsu jaunās rokdarbnieces piedalīsies TV raidījumā

Cēsu jaunās rokdarbnieces piedalīsies TV raidījumā

Ieskandinot Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus, no š.g. 17.maija katru svētdienu LTV1 programmā, būs vērojams pozitīvo emociju šovs „LAI TOP!”. Uz pirmo raidījumu jau šajā svētdienā ir uzaicinātas Cēsu Bērnu un jauniešu centra Rokdarbu klases „Pats” meitenes un vadītāja Sandra Egle. Viņas to izpelnījušās, uzrādot labus rezultātus un iegūstot žūrijas simpātijas Vidzemes novada tērpu kolekciju konkursā „Rakstu darbi” ar kolekciju „Krāsainu dzīparu izrakstīti sapņi”.

Latvijas televīzijas pozitīvo emociju šovā „LAI TOP!" 24 sabiedrībā zināmi mūziķi, sportisti, aktieri, raidījumu vadītāji, pat mediķi kopā ar bērnu un jauniešu kolektīviem gatavos priekšnesumus, kurus tiešraidēs svētdienu vakaros rādīs LTV skatītājiem. Lai izaicinājums būtu lielāks, mūziķi dejos, sportisti dziedās, kāds no saksofona kastes ilgi slaucīs nost putekļu kārtu… Kā lielākajā daļā šovu, arī šoreiz skatītāji būs tie, kas lems — kurš iegūs simpātiju balvu. 

Par pozitīvām emocijām šovā "LAI TOP!" rūpēsies vadītāji — Ketija Šēnberga un Magnuss Eriņš.

Vairāk par raidījumu lasiet šeit: www.ltv.lsm.lv/lv/raksts/17.05.2015-ieskandinot-skolu-jaunatnes-svetkus--lai-top-pirma-tiesraide-jau.id49091/

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Dene
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore

Publicēšanas datums: 2015. gada 15. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt