A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsu Izstāžu Namā darbu atsāk mākslas studija "Stallis"

Cēsu Izstāžu Namā darbu atsāk mākslas studija "Stallis"

Šis būs sestais gads, kopš gleznotājas Lailas Balodes vadībā katru pirmdienas vakaru ir iespēja apgūt akvareļglezniecības iemaņas, kompozīciju un zīmējumu. Jauni dalībnieki uz pirmo iepazīšanās nodarbību tiek aicināti 29.septembrī plkst.17.00 Izstāžu namā.

Ik pavasari studijas dalībnieku darbus var aplūkot Novada mākslas izstādē. Tie bija eksponēti arī Cēsu sadraudzības pilsētā  Ahimā ,Vācijā. Paredzēts  šajā gadā arī jauns nodarbību cikls  ‘’Divatā’’. Tās būs nodarbības vecākiem  kopā ar bērniem. Iespēja radīt divatā - zīmējot, gleznojot, griežot un līmējot - vienkārši radoši darbojoties, paver iespējas sajusties līdzvērtīgiem, meklēt kopīgo, atklāt ko jaunu un nepamanītu vienam otrā, bet galvenais, kas šajā laikā nav mazsvarīgi - pavadīt laiku kopā izzinoši un radoši. Taps darbi, kuru autori būs vienas ģimenes locekļi un šoreiz galvenā saziņa būs mākslas valoda.

Aicināti gan lielie, gan mazie kopā ar tēvu vai māmiņu, bet, varbūt ar vecmāmiņu vai vectēvu, vecāko brāli vai māsu. Dalībnieku vecumam nav ierobežojumu. Ar jums kopa radīs un padomu sniegs māksliniece Laila Balode. Iepazīšanās nodarbība pirmdien, 29.septembrī plkst.16.00 Cēsu Izstāžu namā.

Sīkāka informācija pa tel. 26175509, Nata Livonska.

Publicēšanas datums: 2014. gada 23. septembris  

Komentāri

Kristīne Būmane 2014-09-26 11:29:01 Cikos tad īsti jābūt 16.00 vai 17.00?

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt