A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsu Draugu kartes sadarbība ar Mākslas festivālu

Cēsu Draugu kartes sadarbība ar Mākslas festivālu

„Drauga karte – tā ir lieta, kurai jābūt ikviena kultūras un mākslas baudītāja maciņā, ceļotāja rokassomā un cēsnieka kabatā.”
 
Sadarbībā ar Mākslas festivālu šovasar Cēsu Drauga kartes īpašniekiem pirmo reizi tiek piedāvāts izmantot savas privilēģijas arī Mākslas festivāla „Cēsis 2013” pasākumos:
 
-  Kino seansos -VALENTĪNAS FREIMANES BRITU KINO KLASIKAS IZLASE, kas nedēļas nogalēs notiks plkst. 22.00 brīvā dabā Cēsu pils pagalmā un darba dienās plkst. 20.00 Cēsu pils klētī. Kino programmas atklāšana svētdien, 30.  jūnijā plkst. 22.00 ar filmu „Henrija VIII privātā dzīve”,
-  Mūsdienu mūzikas koncertā „Elektroakustiskās spēles Cēsu klētī 5. jūlijā plkst. 20.00,
-  Koncertā „Vasks, Veismanis un domubiedri” 6. jūlijā plkst. 20.00 Cēsu Sv.Jāņa baznīcā
 
Cēsu Drauga kartes īpašnieki var iegūt atlaides dažādiem pakalpojumiem gan pilsētā, gan tās apkārtnē.  Kartes sniegto priekšrocību apjoms arvien tiek paplašināts: šobrīd to jau var izmantot iegādājoties preces vai pakalpojumus vairāk kā divdesmit dažādās vietās. Pieaugošais lietotāju skaits liecina par to, ka cēsnieki un pilsētas viesi novērtē iespēju atpūsties ietaupot.

Iegādājoties Drauga karti un kļūstot par Cēsu draugu, ikviens var iepazīties ar atjaunotās Cēsu pils vēsturiskajiem interjeriem, atraktīvi pavadīt laiku piedzīvojumu parkā, braukt ar velosipēdu, iepazīt fiziku aizraujošā veidā, atpūsties baseinā vai  izjust relaksējošas skaistumkopšanas procedūras saņemot atlaides 10-50% apmērā.  Karte piedāvā ietaupīt arī baudot gardas maltītes mājīgajās Cēsu kafejnīcās un krodziņos un vakarā dodoties uz  koncertu vai balli Pils parkā.

Drauga karti var saņemt Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukumā 9), aizpildot kartes pieteikuma anketu. Kartes cena  4,00 Ls un derīguma termiņš – 1 gads. Informācija par kartes piedāvājumu, iegādi un anketas aizpildīšanu atrodama mājas lapā www.turisms.cesis.lv . Plašākai uzziņai tālr. 64121815; 28318318 vai e-pasts: Publicēšanas datums: 2013. gada 27. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt