A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Cēsnieku panākumi Vidzemes kārtas konkursā

Cēsnieku panākumi Vidzemes kārtas konkursā

Š.g. 7.martā Valmieras Viestura vidusskolā notika Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 2.kārta, kurā piedalījās labākie runātāji no Vidzemes, to vidū arī Cēsu novada skolu skolēni: Izolde Gaisa, Rebeka Šuksta, Ulfs Dāgs Jēkabsons, Amēlija Čeiča no Cēsu 1.pamatskolas, Reinis Zārdiņš no Cēsu Pilsētas vidusskolas, Madara Kerliņa un Tomass Gusts Grizāns no Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Dārta Amantova un Diāna Paula Upmale no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Laine Fedotova no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas.

Katra dalībnieka sniegumu rūpīgi izvērtēja Valsts izglītības un satura centra sastādīta žūrija, kuras sastāvā šoreiz bija VISC vecākā referente Dace Jurka, Valmieras Drāmas teātra aktieris, režisors Agris Māsēns, režisore Santa Tanenberga.

Ar augstāko novērtējumu, saņemot I pakāpes diplomu, mājās pārbrauca divi cēsnieki -  2.klases skolēns Reinis Zārdiņš (46 punkti) un 5.klases skolēns Tomass Gusts Grizāns (48,23 punkti).

Priecājamies par gūtajiem panākumiem!

Konkursa rezultāti apskatāmi šeit: http://visc.gov.lv/intizglitiba/dokumenti/teatramaksla/2017_skatuves_runa_rezultati.pdf
Fotogrāfijā Tomass Gusts Grizāns.

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore
Lāsma Dene

Publicēšanas datums: 2017. gada 14. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt