A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Cēsu pilsētas svētkus "Cēsis 813"?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Skatāma mākslas studijas "Stallis" izstāde

Skatāma mākslas studijas "Stallis" izstāde

Cēsu Izstāžu namā skatāma mākslas studijas "Stallis" izstāde. Šī ir jubilejas izstāde, jo studija darbojas jau 10 gadus. To vada gleznotāja akvareliste Laila Balode, tādēļ uzsvars glezniecības tehnikas apgūšanā ir akvarelim.

"Ūdens glezniecība" ir grūta un sarežģīta tehnika, un tikai nezinātājam tā varētu šķist kā nenopietna spēle ar ūdenskrāsām. Dažs studijas dalībnieks to apgūst jau no pirmās studijas pastāvēšanas dienas un tik un tā katrā nodarbībā atklāj sev ko jaunu un noderīgu. Tikai nemitīgi strādājot un pilnveidojot savas zināšanas šajā "it kā" maigajā tehnikā var gūt vērā ņemamus panākumus. Uz to arī tiecas studijas dalībnieki, katru pirmdienas vakaru sanākot kopā Izstāžu namā.

Izstādē skatāmi dažādu žanru darbi. Tā ir gan ainavas glezniecība, gan klusā daba, gan ne tik viegli apgūstamā figurālā glezniecība. Veidojas arī tikai sev raksturīgais glezniecības "rokraksts" un mīļākās tēmas. Šajā dažādībā skatītājs noteikti atradīs sev tuvākos un saprotamākos darbus, radošās domas paralēles. Un varbūt šī izstāde rosinās arī kādu pievienoties studijas sastāvam un izmēģināt  roku akvareļglezniecībā rudenī, kad pieteikties varēs jauni dalībnieki.

Izstāde apskatāma līdz 19.maijam.

Publicēšanas datums: 2019. gada 17. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt