A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Atkārtots konkurss romu integrācijas projektiem Vidzemē

Atkārtots konkurss romu integrācijas projektiem Vidzemē

Valmieras novada fonds sadarbībā ar Kultūras ministriju atkārtoti izsludina projektu konkursu romu tautības integrācijas un kultūras projektiem Vidzemē. Pieteikumi jāiesniedz līdz 26.jūnijam, projektus varēs īstenot no jūlija līdz decembrim.

Projektu konkurss “Mazākumtautību iniciatīvas Vidzemē” tika rīkots jau martā. Tika saņemti un atbalstīti divi slāvu un ebreju projekti Valmierā un Alūksnē. Taču romu integrācijas jomā neviens pieteikums netika saņemts, tāpēc atlikušie 2000 eiro šobrīd pieejami tieši šai mērķgrupai. Konkursu finansē Kultūras ministrija no Latvijas valsts budžeta.

Konkurss paredzēts, lai ļautu romu tautības biedrībām saglabāt un izkopt savas tautas identitāti un kultūras mantojumu. Rosinām domāt par aktivitātēm, kas ar romu kultūru ļauj iepazīties arī latviešiem un pēc iespējas plašākai sabiedrībai.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 26.jūnijs. Pilna informācija, konkursa nolikums un pieteikumu veidlapas pieejamas Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”.

Ar Kultūras ministrijas atbalstu projektu konkursi Vidzemes nevalstiskajām organizācijām notiek jau piecus gadus. Šogad 10. maijā tika dota zaļā gaisma un piešķirti 22 tūkstoši eiro 10 projektiem. Vēl līdz 2018. gada beigām fonds arī turpina sniegt bezmaksas NVO konsultācijas juridiskajos un grāmatvedības jautājumos.


Papildu informācija:
Ansis Bērziņš, VNF valdes priekšsēdētājs
Tālrunis: 26136756, 64281792; e-pasts: ansis.berzins@vnf.lv
http://www.vnf.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 7. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt