A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Atbalsti Cēsis “Kilograms kultūras” ziemas balsojumā

Atbalsti Cēsis “Kilograms kultūras” ziemas balsojumā

Cēsis nominēta kā viena no 2018.gada kultūrvietām Latvijas Sabiedrisko mediju (LSM) gada balvai kultūrā “Kilograms kultūras”.

Cēsis ir vienīgā pilsēta, kas nominēta jaunizveidotajā kategorijā “Kultūrvieta”. Vēl balvai nominēta arī koncertzāle “Cēsis” un vasarā atklātā ekspozīcija “Sirdsapziņas ugunskurs”, kas vēsta par drosmīgajiem Cēsu apriņķa iedzīvotājiem, kuri laika nogrieznī no 1940.gada līdz 1957.gada pretojušies okupācijas režīmiem. Cēsu novads ir vienīgais ārpus Rīgas, no kura balsojumam pieteiktas trīs kultūrvietas.

Par Cēsīm un Cēsu kultūrvietām balso ŠEIT.

Skatītāji, klausītāji un interneta lietotāji 2018.gada otrajā pusē "Kilograms kultūras" varēja pieteikt savas iecienītās kultūras baudīšanas vietas. Tika radīta jauna "Kilograms kultūras" kategorija "Kultūrvieta", un, piesakot vietu, ikviens varēja pastāstīt, ar ko viņu kultūrvieta ir īpaša un kā tā izceļas pārējo vidū. Latvijas Sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras” ziemas balsojumā aicinām nobalsot par kādu no pieteiktajām kultūrvietām.

Kultūrvietas balsošanas vietnē sadalītas pa reģioniem, publiskojot arī pieteicēju stāstus par tām. No Rīgas pieteiktas 16 kultūrvietas, no Vidzemes – 13, no Kurzemes – 12, no Latgales – septiņas, bet no Zemgales – 3.

Finālam tiks izvirzītas piecas kultūrvietas – viena no katra reģiona. Finālisti tiks paziņoti 21.janvārī. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 26.februārī.


Publicēšanas datums: 2019. gada 9. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt