A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Apstiprināta „Latvijas valsts mežu atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2016”

Apstiprināta „Latvijas valsts mežu atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2016”

Vidzemes plānošanas reģions ir ieguvis finansējumu Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijas valsts mežu atbalsts kultūras programmām reģionos” konkursā, kas nozīmē, ka jau astoto gadu būs iespēja īstenot projektus dažādu kultūras aktivitāšu realizēšanai Vidzemes pilsētās un novados.

“Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2016" projektu konkurss tiks izsludināts no 2016.gada 1.marta līdz 1.aprīlim.

2016.gadā Vidzemes kultūras programmas mērķis ir nodrošināt līdzsvarotu, daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras procesa attīstību un pieejamību Vidzemē, saglabājot un attīstot Vidzemes novadam raksturīgās vērtības, tradīcijas un kultūrvidi.

Šī mērķa sasniegšanai paredzēts finansiāli atbalstīti tādus reģionālas un vietējas nozīmes projektus, kuru īstenošanā noteiktas sekojošas prioritātes:
• Vidzemes iedzīvotāju lokālās identitātes stiprināšana, atbalstot kopienu iniciatīvas un iesaistot mērķauditoriju kultūras pasākumos un projekta aktivitātēs;
• Vidzemes tradicionālās kultūras saglabāšana, pārmantošana un popularizēšana;
• Radošo industriju attīstība, sadarbojoties dizaina speciālistiem, studentiem un Vidzemes amatniekiem;
• Zināšanu pārnese, kas ietver gan zināšanu radīšanu, iegūšanu, uzkrāšanu, analīzi un izmantošanu, gan arī Vidzemes iedzīvotāju zināšanu pilnveidi un profesionālo izaugsmi.

Par projektu pieteikumu sagatavošanu „Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2016” projektu konkursam tiek organizēti divi informatīvie semināri - 29. februārī plkst.15.00 Burtniekos - Burtnieku pagasta kultūras namā (Burtnieki, Jaunatnes iela 15) un 23.martā plkst. 14.00 Cēsīs – Cēsu Centrālajā bibliotēkā (Cēsis, Raunas iela 1).

Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā.

Papildu informācija: Ieva Vītola, Vidzemes kultūras programmas koordinatore, E-pasts: ieva.vitola@vidzeme.lv, tel. Nr. 25670756; www.vidzeme.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 26. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt