A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkne saņem Kultūras ministrijas apbalvojumu

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkne saņem Kultūras ministrijas apbalvojumu

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā 27.aprīlī notika gadskārtējā Kultūras ministrijas (KM) apbalvojuma par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs pasniegšanas ceremonija. Tās laikā 48 audzēkņi un 49 pedagogi no 21 Latvijas kultūrizglītības iestādes saņēma kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem 2016.gadā.

Jaunie talanti guvuši godalgas vismaz 8 starptautiskos klasiskās dejas konkursos, 13 starptautiskos mākslas konkursos un 46 mūzikas konkursos. Panākumi gūti ne tikai Eiropā, bet arī Korejā, Japānā un Ķīnā. Tāpat arī tika godināti topošo Latvijas mūziķu, mākslinieku un dejotāju pedagogi, kas sagatavojuši savus audzēkņus dalībai konkursos.

Lepojamies, ka apbalvoto vidū ir mūsu skolas 2.kursa pūšaminstrumentu nodaļas audzēkne Alise Gavare un pedagogs Jānis Bērtiņš. Sveicam audzēkni un pedagogu ar piešķirto apbalvojumu un vēlam panākumus arī turpmāk!


Publicēšanas datums: 2017. gada 2. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt