A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra » Aicina jauniešu pieteikties radošajām teātra darbnīcām

Aicina jauniešu pieteikties radošajām teātra darbnīcām

Aicinām uz mākslinieču Keitas Makintošas (Jaunzēlande) un Arankšas Martinesas (Spānija) radošo darbnīcu jauniešiem, kas iepazīstinās ar to, kā rodas idejas jauniem mākslas darbiem un kā tās var pielietot savā dzīvē gan šodien, gan nākotnē. Īpaša uzmanība darbnīcā tiks pievērsta cilvēka attiecībām ar lietām un priekšmetiem un sadarbībai ar materiālo pasauli.

Radošās darbnīcas laikā tās dalībnieki kopā ar Keitu un Arankšu ar rakstīšanas, fotografēšanas, filmēšanas, dejas un teātra palīdzību mācīsies atraisīt iztēli, radīt un stāstīt stāstus, strādās ar dažādiem priekšmetiem un materiāliem. 
Mākslinieces par darbnīcu: “Mēs apgriezīsim lietas kājām gaisā, iztēlosimies nākotni, jaunas sadarbības formas gan cilvēku, gan cilvēku un lietu starpā. Mēs strādāsim visi kopā un individuāli, iekštelpās un ārā, darbosimies ar pašu izvēlētiem un nejauši atrastiem priekšmetiem un lietām.”

Lai piedalītos darbnīcā, iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Svarīgi, lai Tev būtu laiks piedalīties visas četras dienas, interese par to, kā strādā mākslinieki un kā pielietot mākslas metodes savā ikdienā gan šodien, gan nākotnē. 

Keita Makintoša ir dzimusi Jaunzēlandē un šobrīd dzīvo un strādā Briselē. Keitas izrādēs bieži vien galvenā loma tiek atdota dažādiem priekšmetiem, tās raksturo humors, interese par zinātni un eksperimentiem. 

Darbnīcu sadarbībā ar Keitu Makintošu un Arankšu Martinesu rīko Latvijas Jaunā teātra institūts.

Darbnīca notiks angļu un latviešu valodā. Tā ir paredzēta 14 – 18 gadu veciem jauniešiem, dalība ir bezmaksas un dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas. Būtiski, ka dalībnieki piedalās darbnīcā visas četras dienas.

Pieteikumus gaidām līdz 15. jūnijam, rakstot Lienei Jurgelānei uz liene@kanepes.lv un norādot savu vārdu, vecumu, kontaktinformāciju un pāris teikumu par to, kāpēc vēlies piedalīties darbnīcā. Informācija – Liene, 29220184

Darbnīca MANA MĀTE IR KLINTS ir daļa no Latvijas Jaunā teātra institūta radošo darbnīcu cikla “Iztēlojies 2068. gadu!”, kas norisinās Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros un ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, VKKF Vidzemes kultūras programmas, ES programmas “Radošā Eiropa” un projekta “Imagine 2020” atbalstu.

Publicēšanas datums: 2018. gada 7. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt