A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Noslēdzies RaPaPro programmas projekts “Programmas “Pozitīvisma vēstneši” izveide AKCMV”
2019. gada 11. februāris  
Pērnā gada nogalē skola uzsāka īstenot Kultūras ministrijas iniciētās RaPaPro programmas projektu “Programmas “Pozitīvisma vēstneši” izveide AKCMV”. Šis ir jau ceturtais projekts, ko skola ir īstenojusi programmas ietvaros. Atšķirībā no pārējiem projektiem šoreiz galvenie tā dalībnieki bija AKCMV pedagogi. Galvenā projekta ideja bija pilnveidot skolas emocionālo vidi un izveidot mehānismu, kas veicinātu pedagogu pozitīvās atgriezeniskās saites veidošanu starp mācību procesa nodrošināšanā iesaistītajām pusēm.
Izstāžu cikls par bibliotēkas simtgadi. "Pirmie 25 (1919-1944)"
2019. gada 6. februāris  
Šogad aprit 100 gadi kopš Cēsu bibliotēkas dibināšanas. Šim zīmīgajam notikumam veltīts izstāžu cikls, kas atspoguļo bibliotēkas vēsturi Cēsu pilsētas un Latvijas vēstures kontekstā.
Izstādes Cēsu Izstāžu namā
2019. gada 29. janvāris  
Februāra sākumā Cēsu Izstāžu namā atklātas divas izstādes: Aleksandra Luhaera izstāde “Noskaņu variācijas” un Daces Dēliņas-Lipskas izstāde “Saucējas”. Izstādes aplūkojamas līdz 3.martam.
Cēsu Centrālās bibliotēkas pasākumu un izstāžu piedāvājums 2019. gada februārī
2019. gada 31. janvāris  
Cēsnieki iekļuvuši straptrautiskā bērnu mākslas konkursa 2.kārtā
2019. gada 31. janvāris  
Šī gada janvāra beigās noslēgusies 47.Starptautiskā bērnu māksla konkursa "Lidice 2019" 1.kārta (Latvijas mērogā), kurā izvērtēti 943 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām.
Erudītākie tautasdziesmu zinātāji satiekas Cēsīs
2019. gada 29. janvāris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 25.janvārī notika Vidzemes novada Latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensības skolu jaunatnei „Lakstīgala 2019”, kurā piedalījās zinošākās un erudītākās komandas no septiņiem Vidzemes novadiem - Apes, Alūksnes, Pārgaujas, Ķeguma, Lielvārdes, Jaunpiebalgas un Ogres.
Aicinājums pieteikt dalībniekus Mazo vokālistu konkursam “Cēsu Cālis – 2019”
2019. gada 28. janvāris  
Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas atbalsta biedrība sadarbībā ar Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu un Cēsu novada pašvaldību trešo gadu organizēs mazo vokālistu konkursu “Cēsu Cālis”. Šogad konkurss norisināsies 2019. gada 30.martā plkst.12.00 Koncertzāles "Cēsis" Kamerzālē.
Noslēgusies latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensības 1.kārta
2019. gada 24. janvāris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā (CBJC) 17.janvārī tika organizēta ikgadējā Latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensība skolu jaunatnei “Lakstīgala 2019”, kurā piedalījās Jaunpiebalgas un Pārgaujas novadu dziedātāji.
Bērnu mākslas darbu izstāde “Ziemā”
2019. gada 2. janvāris  
No 2.janvāra līdz 22.februārim Vaives Tautas namā skatāma Līvu sākumskolas 1.-6.klašu vizuālās mākslas pulciņa bērnu mākslas darbu izstāde “Ziemā”, kas tapusi sadarbībā ar pulciņa vadītāju Ingu Voitkeviču.
Izstāde "Pirmais gads" Cēsu muzejā
2018. gada 20. novembris  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta izstāde “Pirmais gads”. Izstādes autors ir Cēsu muzeja vēsturnieks Dr.hist. Tālis Pumpuriņš, bet scenogrāfijas autori – mākslinieks Ritums Ivanovs, Mārtiņš Blanks, Krists Zankovskis, kuri speciāli šai izstādei veidojuši scenogrāfiju un dizainu sadarbojoties ar dizaina aģentūru “Tribe”.
Skatīt arhīvu

Printēt