A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Populāru cilvēku karikatūru izstāde
2018. gada 10. maijs  
No 10.maija līdz 30.jūnijam Vaives Tautas namā apskatāma studijas “Karikatūristi.lv” ceļojošā izstāde “Populāru personu karikatūras”.
Cēsu Pils koris atgriežas no Kauņas ar Grand Prix
2018. gada 7. maijs  
Svētku brīvdienās Kauņā jau astoto reizi notika starptautiskais koru konkurss “Kaunas Cantat”, kurā piedalījās sešpadsmit kori no septiņām valstīm, tai skaitā Cēsu Pils koris, uzvarēja "Kaunas cantat" konkursā un ieguva Grand Prix.
Sākusies pieteikšanās "Cēsis 812" svētku tirdziņam
2018. gada 19. marts  
Viens no galvenajiem notikumiem Cēsu pilsētas svētkos kā allaž būs svētku tirdziņš. Arī šogad to organizēs SIA "Cēsu Tirgus". Pieteikšanās atvērta no 10.aprīļa.
Noslēdzies „Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2018” projektu konkurss
2018. gada 2. maijs  
Ir noslēdzies Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātais un administrētais „Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2018” projektu konkurss, kurā tika saņemti pavisam 119 projektu pieteikumi par kopējo pieprasītā finansējuma summu 478 561,77 eiro.
Vaives Amatu mājā jūnijā tiks darinātas jostas
2018. gada 2. maijs  
Ja Tev ir interese uzzināt, kā noaust tautisko jostu, un vēlies to darīt praktiski, iegriezies Vaives Amatu mājā, kur jūnija pirmdienu un ceturtdienu vakaros notiks aušanas nodarbības!
Aizvadīts mazo vokālistu konkurss “Cēsu Cālis - 2018”
2018. gada 28. aprīlis  
Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē 21.aprīlī norisinājās mazo vokālistu konkurss “Cēsu Cālis - 2018”, ko organizēja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola (AKCMV) sadarbībā ar skolas atbalsta biedrību. Konkursā piedalījās 25 dalībnieki no Cēsīm un apkārtējiem novadiem.
Noslēdzies Vidzemes reģiona Mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkurss “Cēsis – 2018”
2018. gada 26. aprīlis  
Uz Vidzemes reģiona Mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkursu “Cēsis – 2018” 25.aprīlī bija sabraukuši vairāk nekā 20 jaunie mūziķi no Cēsīm, Krimuldas, Limbažiem, Madlienas, Madonas, Siguldas, Strenčiem, Valmieras un Lielvārdes.
Visi Cēsu Kultūras un Tūrisma centra amatiermākslas kolektīvi dosies uz Dziesmu un deju svētkiem
2018. gada 18. aprīlis  
Pavasaris Cēsu novada amatiermākslas kolektīviem iesācies ļoti satraucoši, jo norisinājās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju repertuāra pārbaudes skates. Cēsu novada amatiermākslas kolektīvi parādīja augstus rezultātus un jūlija sākumā dosies uz Rīgu, lai piedalītos XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos (turpmāk – Svētki).
Latvijas simtgades notikumu norise Cēsīs 2017.g.-2019.g
2017. gada 2. marts  
Cēsis ir bijušas būtisku vēstures pagriezienu, kas veicināja Latvijas valsts tapšanu un atdzimšanu, notikumu vieta. Godinot Latvijas simtgadi, atcerēsimies šos notikumus – Cēsu kauju uzvaru, pretošanos okupācijas varai, folkloras festivālu „Baltika”, Latvijas karoga pacelšanu Cēsu pils tornī un citus veiktos soļus neatkarīgas valsts izveidē.
Skatīt arhīvu

Printēt