A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Izstādes Cēsu Izstāžu namā
2019. gada 13. novembris  
No 22.novembra Cēsu Izstāžu namā būs skatāmas divas izstādes - Sandras Strēles gleznu izstāde “Nostalģija Vol 2” un Artas Baltās keramikas izstāde “EsMe-kā daļa no manis”.
Kārļa Skalbes 140.dzimšanas diena
2019. gada 7. novembris  
Ceturtdien, 7.novembrī, svinam rakstnieka Kārļa Skalbes 140.dzimšanas dienu! Rakstnieka vārdi ne tikai Brīvības piemineklī kalti, bet tikuši brīvībā Kārļa Skalbes pasakās un šogad arī mežā - izstādē "Pārvēršanās".
Cēsnieki gūst medaļas starptautiskā bērnu mākslas konkursā
2019. gada 6. novembris  
Čehijas republikas vēstniecībā Rīgā 29.oktobrī norisinājās Starptautiskā bērnu mākslas konkursa “Lidice 2019” laureātu apbalvošanas pasākums, kurā piedalījās Cēsu Bērnu un jauniešu centra Keramikas pulciņa audzēkņi.
Valsts svētki Cēsu Vēstures un mākslas muzejā
2019. gada 4. novembris  
Ir klāt novembris, Latvijas svētku mēnesis, kurā pieminām un godinām mūsu tautiešus, kuri izcīnīja savu valsti un nosargāja mūsu brīvību.
Pasākumi un izstādes Cēsu Centrālajā bibliotēkā novembrī
2019. gada 4. novembris  
AKCMV audzēkne izcīna Grand Prix balvu starptautiskā konkursā
2019. gada 28. oktobris  
Piektdien, 25.oktobrī Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas 3.kursa akordeona spēles audzēkne Alise Siliņa piedalījās Pērnavas 37.akordeonistu konkursā Igaunijā un pēc starptautiskas žūrijas vērtējuma (Lietuva, Latvija, Igaunija, Somija) vidusskolu grupā izcīnīja augstāko vērtējumu un ieguva Grand Prix balvu.
Atklāta izstāde "Latvijas Mākslas akadēmijai 100"
2019. gada 23. oktobris  
Cēsu Centrālajā bibliotēkā atklāta izstāde "Latvijas Mākslas akadēmijai 100".
Cēsīs norisinājās IX Starptautiskais Alfrēda Kalniņa jauno ērģelnieku festivāls
2019. gada 22. oktobris  
Pietdien un sestdien, 18.oktobrī un 19.oktobrī ar koncertiem skolas ērģeļzālē un Cēsu Sv.Jāņa baznīcā izskanēja IX Starptautiskais Alfrēda Kalniņa jauno ērģelnieku festivāls. Komponista un ērģeļvirtuoza Alfrēda Kalniņa dzimtajā pilsētā bija ieradušies 38 jaunie ērģelnieki un viņu pedagogi, lai godinātu viņu 140.gadskārtā, lai turpinātu to mantojumu, ko atstājis meistars.
Izstāde "Pirmais gads" Cēsu muzejā
2018. gada 20. novembris  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta izstāde “Pirmais gads”. Izstādes autors ir Cēsu muzeja vēsturnieks Dr.hist. Tālis Pumpuriņš, bet scenogrāfijas autori – mākslinieks Ritums Ivanovs, Mārtiņš Blanks, Krists Zankovskis, kuri speciāli šai izstādei veidojuši scenogrāfiju un dizainu sadarbojoties ar dizaina aģentūru “Tribe”.
Skatīt arhīvu

Printēt