A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies valsts svētku pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Cēsniekiem bagātā džeza grupa "JamOrchestra" spēlēs "Malā"
2018. gada 16. novembris  
Trešdien, 28.novembrī, plkst.19.30 mākslas telpā "MaLa" Cēsīs, Lielajā Skolas ielā 4 koncertēs cēsniekiem bagātā džeza grupa "JamOrchestra".
Cēsu Kultūras centra senioru deju kolektīvs "Dzirnas" svinēs simtgadi Brazīlijā
2018. gada 14. novembris  
Cēsu Kultūras centra senioru deju kolektīvs "Dzirnas" ar kolektīva vadītāju Sandru Bārtnieci devies uz Brazīliju, lai piedalītos 1.Latviešu Kultūras festivālā Novodesā. Festivāls veltīts Latvijas valsts simtgadei un tiek rīkots sadarbībā ar LR Kultūras ministriju un PBLA.
Rokdarbu izstāde "Pašu rokām ar mīlestību un no sirds"
2018. gada 8. novembris  
Latvijas Neredzīgo biedrības Cēsu teritoriālās organizācijas telpās Kr.Valdemāra ielā 11 būs skatāma rokdarbu izstāde "Pašu rokām ar mīlestību un no sirds".
Izstāde “Cēsnieki Brīvības cīņās”
2018. gada 8. novembris  
Vaives Tautas namā līdz š.g. 27.decembrim apskatāma Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ceļojošā izstāde “Cēsnieki Brīvības cīņās”.
Pasākumi un izstādes Cēsu Centrālajā bibliotēkā novembrī
2018. gada 5. novembris  
Gata Šļūkas izstāde “Karikatūra par LV”
2018. gada 30. oktobris  
No 29.oktobra līdz 30.novembrim Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Raunas ielā 1, skatāma novadnieka, Latvijā populārā karikatūrista Gata Šļūkas izstāde “Karikatūra par LV”.
Akcijas cena galda spēlei “Latvijai 100”
2018. gada 17. oktobris  
Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, iespēja iegādāties galda spēli “Latvijai 100” par īpašo akcijas cenu - 20,00 EUR (iepriekšējā cena 28,50 EUR).
Pateicība Cēsu Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem
2018. gada 15. oktobris  
Otrdien, 9.oktobrī, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs pateicās Cēsu Kultūras centra amatiermākslas kolektīvu vadītājiem par aizvadīto gadu, kā arī Cēsu vārda nešanu un lieliskiem panākumiem XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.
Atklāta arheoloģijai veltīta izstāde “Kad Senatne sev Darbā jēgu rod..”
2018. gada 27. septembris  
Cēsu Izstāžu namā 21.septembrī, piedaloties vīru kopai “Vilki” atklāja arheoloģijai veltītu izstādi “Kad Senatne sev Darbā jēgu rod..”. Izstāde ir viena no Cēsu muzeja īpašajiem veltījumiem Latvijas valsts simtgadē un nozīmīgs ieguldījums arheoloģijas zinātnes popularizēšanā Latvijā.
Latvijas simtgades notikumu norise Cēsīs 2017.g.-2019.g
2017. gada 2. marts  
Cēsis ir bijušas būtisku vēstures pagriezienu, kas veicināja Latvijas valsts tapšanu un atdzimšanu, notikumu vieta. Godinot Latvijas simtgadi, atcerēsimies šos notikumus – Cēsu kauju uzvaru, pretošanos okupācijas varai, folkloras festivālu „Baltika”, Latvijas karoga pacelšanu Cēsu pils tornī un citus veiktos soļus neatkarīgas valsts izveidē.
Skatīt arhīvu

Printēt