A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Eiropas Parlamenta vēlēšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēnu prakse vasarā

Skolēnu prakse vasarā

Cēsu novada pašvaldība arī 2019.gadā dod iespēju skolēniem vasaras brīvlaikā apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi, praktiski līdzdarboties darba tirgū.

Jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kuri mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādēs un kuru dzīvesvieta deklarēta Cēsu novada administratīvajā teritorijā, var pieteikties praksei no 15.marta.

Arī šogad reģistrācija notiek elektroniski.

Kā skolēnam jārīkojas:
Vispirms skolēns reģistrējas skolēnu praksei ŠEIT. Reģistrācijas numurs interneta vietnē būs arī pieteikuma anketas kārtas numurs. Vietne darbosies līdz brīdim, kad tiks saņemti 110 pieteikumi.

Pēc reģistrēšanās interneta vietnē līdz 30.martam skolēns, skolēna vecāks vai skolēna likumiskais pārstāvis Cēsu novada pašvaldības Izglītības pārvaldē Raunas ielā 4 iesniedz šādus dokumentus: aizpildītu pieteikuma anketu un ārsta izziņu (forma 027/U), kurā norādīts, ka skolēna veselības stāvoklis ir atbilstošs algota darba veikšanai atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām.

To skolēnu iesniegumi, kuri nebūs reģistrējusies, netiks pieņemti.

Izglītības pārvaldes speciālisti izskatīs iesniegtos pieteikumus to reģistrēšanās secībā un vismaz 90 skolēniem būs iespēja piedalīties projektā "Skolēnu prakse vasarā".


Publicēšanas datums: 2019. gada 15. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt