A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Sākas projekts "PIEDZĪVOT!"

Sākas projekts "PIEDZĪVOT!"

Biedrība “Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu centru uzsākusi projektu “PIEDZĪVOT!”.

Projekts galvenokārt iekļaus 4 aktivitātes, aicinot pievienoties ikvienu ģimeni.

1) IERAUGI! – atvērtās nodarbības ģimenēm. Cēsu Bērnu un jauniešu centrs katru dienu uzņem simtiem mazus un lielus interesentus, kuri vēlas mācīties un darīt. Septembra vidū vienu nedēļu centrs vērs durvis arī bērnu ģimenes locekļiem un draugiem, lai dalītos priekā un iepazīstinātu ar mācību procesu.

2) UZZINI! - viktorīnu vakars ģimenēm. Šī būs iespēja ģimenēm pārbaudīt esošās zināšanas un iemācīties ko jaunu. Neizpaliks arī vērtīgas balvas!

3) PIEDZĪVO! - kopīgas nodarbības ģimenēm. Oktobra beigās aicināsim ikvienu pievienoties uz nodarbībām un praktiski izmēģināt to, ko ikdienā dara centra apmeklētāji

4) SAJŪTI! – CBJC audzēkņu koncerts. Projektu noslēgsim ar kopā būšanu un dalīšanos ar paveikto. Novembra beigās ikvienam būs iespēja pievienoties un baudīt audzēkņu sniegumu koncertā.

Par šo iespēju sakām lielu paldies labdariem - Valsts reģionālās attīstības aģentūrai un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai par finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Tiekamies, lai kopīgi ieraudzītu, uzzinātu, piedzīvotu un sajustu!
Publicēšanas datums: 2019. gada 5. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt