A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji Simtgades svinības Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Jaunumi pieteikšanās kārtībā Skolēnu praksei vasarā

Jaunumi pieteikšanās kārtībā Skolēnu praksei vasarā

Cēsu novada pašvaldība arī 2018.gadā turpina projektu "Skolēnu prakse vasarā", kas dod iespēju skolēnam vasaras brīvlaikā apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi un praktiski līdzdarboties darba tirgū.

Jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kuri mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādēs un kuru dzīvesvieta deklarēta Cēsu novada administratīvajā teritorijā pieteikšanās līdzdarbībai projektā ir no 15.marta.

Arī šogad būs elektroniskā pieteikšanos. Kā skolēnam jārīkojas:

Vispirms skolēns reģistrējas skolēnu praksei interneta vietnē www.cesis.lv – vietne būs aktīva 15.03. no plkst.8.00. Reģistrācijas numurs interneta vietnē būs arī pieteikuma anketas kārtas numurs. Vietne darbosies līdz brīdim, kad tiks saņemti 110 pieteikumi.

Pēc reģistrēšanās interneta vietnē līdz 30.martam skolēns, skolēna vecāks vai skolēna likumiskais pārstāvis Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļā Bērzaines ielā 16 iesniedz šādus dokumentus: aizpildītu pieteikuma anketu, kura būs atrodama interneta vietnē www.cesis.lv sadaļā Izglītība un ārsta izziņu (forma 027/U), kurā norādīts, ka skolēna veselības stāvoklis ir atbilstošs algota darba veikšanai atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām.

Izglītības nodaļas speciālisti izskatīs iesniegtos pieteikumus to reģistrēšanās secībā un vismaz 90 skolēniem būs iespēja piedalīties projektā Skolēnu prakse vasarā.

Izglītības nodaļas vadītāja L.Kokina

Publicēšanas datums: 2018. gada 7. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt