A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Lielajā Talkā 27. aprīlī?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

CVĢ sasniegumi Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē
2019. gada 18. aprīlis  
Valsts konferencē Rīgā Cēsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja 12 ģimnāzisti ar 11 zinātniskās pētniecības darbiem. Sudraba godalgu Zemes zinātnes sekcijā ar darbu „ Ērgļu (Ērģeļu) klinšu 3D reljefa modeļa prototipa izveidošana un izmantošanas iespējas ģeogrāfiskajā izglītībā” ieguva Niklāvs Ozoliņš un Rihards Voldemārs Vaivods, darba vadītāja Inguna Gaile. Bioloģijas sekcijā Beatrise Alise Ivanova ar zinātniskās pētniecības darbu ”CO2 izmaiņas Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās stundu laikā” arī izcīnīja sudraba godalgu, darba vadītāja Inita Kriškāne.
DACVĢ skolēns izcīnījis 3.vietu Latvijas skolēnu atklātajā astronomijas olimpiādē
2019. gada 18. aprīlis  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 2.(t.i.,11.)b klases ģimnāzists Matīss Platacis izcīnījis III vietu Latvijas skolēnu atklātajā astronomijas olimpiādē.
Erasmus+ projekta "Innovation = Motivation" sanāksme Horvātijā
2019. gada 17. aprīlis  
Aprīļa sākumā CVĢ skolnieces Madara Vildere (7.b), Evelīna Abramova (7.b), Līga Lapsiņa (8.a), Katrīna Ungura (8.a) un Evija Velvele (8.b) kopā ar skolotājām Elzu Strazdiņu un Vinetu Stīpnieci devās uz Horvātijas otru lielāko pilsētu Splitu, kur notika Erasmus+ projekta „Innovation = Motivation” sapulce.
DACVĢ skolniecēm panākumi Latvijas skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konferencē
2019. gada 17. aprīlis  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 2.(t.i.,11,)b klases skolnieces guvušas lieliskus panākumus Latvijas skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konferencē.
Starptautiskā projekta Erasmus+ "Mācīšanās kultūra” dalībnieki gūst pieredzi Cēsu Valsts ģimnāzijā
2019. gada 16. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas pedagogiem un ģimnāzistiem tika dota iespēja dalīties pieredzē Erasmus+ projektā „Mācīšanās kultūra”. Krakovas un Dienvidvelsas universitātes pasniedzēji, Latvijas universitātes maģistranti, Islandes skolu pedagogi, Gulbenes un Lizuma vidusskolas pedagogi iepazinās ar mūsu ģimnāzijas pedagogu un ģimnāzistu pieredzi. Latviešu valodas un literatūras skolotāja Ina Gaiķe dalījās pieredzē par radošo metožu izmantošanu mācību stundās, rosinot skolēnos interesi par priekšmetu, veicinot skolēnu lasīšanu un attīstot radošo domāšanu.
CVĢ skolēniem izcili rezultāti valsts ģeogrāfijas olimpiādē
2019. gada 15. aprīlis  
Valsts ģeogrāfijas olimpiādē zelta medaļu izcīnīja Andrejs Ķīlis (11.b1), bet sudraba medaļas laureāts Agris Ratniks (11.b1).
Novada olimpiādes angļu valodā rezultāti
2019. gada 8. aprīlis  
CVĢ metodiskā diena Daugavpils izglītības iestādēs
2019. gada 2. aprīlis  
Ilgi plānotais pieredzes brauciens uz Daugavpils Valsts ģimnāziju un Daugavpils Krievu vidusskolu – liceju notika 29. martā. Mūsu mērķis – iepazīties ar šo izglītības iestāžu metodiskā darba organizāciju, strādājot uz rezultātu un gatavojoties darbam ar jaunajām kompetencēm, vērot mācību stundas, iepazīties ar skolu piedāvātajām izglītības programmām, diskutēt ar pedagogiem un skolu administrāciju, daloties pieredzē, iepazīties ar ārpusstundu darba organizāciju. Pedagogu kolektīvs dalījās divās grupās, lai pēc tam varētu apmainīties ar iespaidiem par redzēto un dzirdēto Daugavpils Valsts ģimnāzijā un Daugavpils Krievu vidusskolā – licejā.
Individuālās sarunas par mācībām DACVĢ
2019. gada 2. aprīlis  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 10.un 13.aprīlī un 7.maijā aicina 9.klašu skolēnus un vecākus uz individuālām sarunām par mācībām ģimnāzijā 2019./2020. mācību gadā.
Cēsu 1.pamatskolas skolēni "FIZMIX" konkursa finālā
2019. gada 1. aprīlis  
Latvenergo skolēnu erudīcijas konkursa lielajā finālā 11.maijā Rīgā par labākās komandas titulu sacentīsies 320 fizikas entuziasti, tostarp 60 jaunieši no Gulbenes, Cēsu, Valmieras un Madonas novada.
Rīko Ideju Talku!
2019. gada 27. marts  
Līdztekus Lielajai Talkai aicinām jauniešus rīkot Ideju Talkas, tādejādi piedalīties arī Lielās Talkas konkursā un saņemt balvas.
Pasniegti Ministru kabineta diplomi par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs
2019. gada 28. marts  
Trešdien, 27.martā, Ministru kabinetā Latvijas izcilākajiem skolēniem, viņu pedagogiem tika pasniegti Ministru kabineta Diplomi par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. CVĢ skolēns Renāts Jurševskis un viņa skolotāja Diāna Siliņa Ministru kabineta Diplomu saņēma par iegūto 3.vietu pasaules informātikas olimpiādē.
CVĢ pedagogi piedalās seminārā Austrijā
2019. gada 1. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotāja Ilga Šķendere un vācu valodas skolotāja Ruta Amoliņa no 11. - 15. martam apmeklēja ES semināru "Sociālo prasmju apgūšana mācību nodarbībās". Seminārs notika Austrijā, Grācā. Tajā piedalījās 26 dalībnieki no Vācijas, Polijas, Latvijas un Igaunijas.
DACVĢ skolniecei 3.vieta ievērojamā eseju konkursā
2019. gada 28. marts  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 2.(t.i.,11.) b klases skolniece Natālija Andersone ieguvusi 3.vietu Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Latvijas Politologu biedrības rīkotā eseju konkursā “Eiropas Savienības nākotne: nākamie 15”. Natālija saņems diplomu un naudas balvu 100 eiro apmērā. Viņas darbs tiks publicēts žurnālā “Latvijas intereses Eiropas Savienībā”.
Noslēdzies projekts “Operācija - PRIEKS”
2019. gada 25. marts  
Noslēdzies biedrības “Youth for City – City for Youth” projekts “Operācija - PRIEKS”, kas īstenots, sadarbojoties ar Cēsu novada Jauniešu domi.
CVĢ skolēni piedalījās projektā Austrijā
2019. gada 27. marts  
No 3.marta līdz 9.martam CVĢ 10.klases skolēni piedalījās projektā "My school my life" Austrijā (Freistadt).
CVĢ skolēns uzvar “Gudrs, vēl gudrāks” finālā
2019. gada 25. marts  
Otro stipendiju izaugsmei, ko E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķīrusi konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” 11. klašu fināla uzvarētājam, saņēmis Andrejs Ķīlis no Cēsu Valsts ģimnāzijas.
Neirografikas nodarbības
2019. gada 12. februāris  
No 4.marta Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas Pieaugušo izglītības centrā, Valmieras ielā 19 notiks neirografikas nodarbības vakari kopā ar Ingu Lukašinsku - neirodinamisko zīmēšanas tehniku praktiķi.
Skatīt arhīvu

Printēt