A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Eiropas Parlamenta vēlēšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu jaunieši piedalās apmaiņas projektā Itālijā

Cēsu jaunieši piedalās apmaiņas projektā Itālijā

Sākoties 2019.gadam, biedrība „Youth for City – City for Youth”  sākusi Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras  „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu Itālijā „Find Your Inner da Vinci” sadarbībā ar itāļu organizāciju „Associazione Giovanile di Promozione Sociale Nous”. Projekta mērķis ir starptautiskā jauniešu grupā ar neformālās izglītības metodēm veicināt interesi par cittautu kultūru.

Projekts tiks realizēts Itālijas galvaspilsētā Romā un tajā piedalīsies desmit dalībnieki un divi līderi gan no Latvijas, gan Itālijas. Dalībnieki projekta laikā zīmēs, fotografēs un radoši pilnveidosies, meklējot tieši savu iekšējo da Vinči, kā arī organizēs radošu pasākumu vietējiem Romas skolēniem. Jauniešu apmaiņas rezultātā jaunieši attīstīs savas komunikācijas spējas satptautiskā vidē, pilnveidos radošās spējas un iegūs pieredzi projektu realizēšanā.

 Projekta līdere un idejas autore šī gada februāra pirmajās dienās devās uz Romu iepriekšējā plānošanas vizītē, lai tiktos ar projekta partnerorganizācijas līderiem un kopā pilnveidotu un pārrunātu projekta programmu un tā mērķi.

 Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Projekta nr. 2018-2-LV02-KA105-002200


Publicēšanas datums: 2019. gada 18. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt