A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Eiropas Parlamenta vēlēšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Aicinām jauniešus iesaistīties projektā “”Proti un dari”

Aicinām jauniešus iesaistīties projektā “”Proti un dari”

Ja esi 15 – 29 gadus jauns, šobrīd nemācies un nestrādā, bet vēlies apgūt jaunas prasmes, aicinām iesaistīties projektā “Proti un dari”!
 
Projektā “Proti un Dari” iesaistītā jauniete Olga par savu pieredzi stāsta:
“Man vienmēr paticis gleznot un jaukt krāsas! Kaut kad ļoti sen iedomājos zīmēt uz ielām, biju iesākusi, ar akvareli uzgleznoju Rīgas panorāmu. Tas bija pirmais darbs, taču pēc tam neturpināju gleznot. Vēlāk, Spānijas iedvesmota, savā Eiropas Brīvprātīgā darba laikā zīmēju un gleznoju dažādās tehnikās. Tad arī iedomājos, ka būtu forši drukāt kartītes no maniem zīmējumiem.
 
Projekts “Proti un Dari” palīdzēja man sākt darboties un padomāt, ko es reāli gribu darīt dzīvē. Ir grūti spert pirmo soli, bet viss ir iespējams! Vienkārši jādara. Nav jābaidās mēģināt! Jāsāk darboties jau tagad! Ir mentors, kas palīdzēs un atbalstīs.”
 
Projekta mentore Terēze:
“Patiešām prieks redzēt, kā idejas sāk realizēties dzīvē. Projekta laikā Olga apmeklēja maketēšanas kursus, gleznošanas nodarbības, paralēli uzlabojot savu veselību sporta nodarbībās. Kursi deva ne tikai impulsu un zināšanas, bet ir praktiski noderīgi, lai tieši Olga uzsāktu savu ideju īstenošanu – savas akvareļu kartītes pārvērstu drukātos mākslas darbos. Projekta laikā apmeklētās izstādes un semināri, kā arī sarunas ar citiem jaunajiem uzņēmējiem, dažādu darbnīcu apmeklēšana kopā strādāšanas telpā "Skola6", kā arī praktiskā darbošanās – savu kartīšu fotografēšana, produktu aprakstu veidošana, ir aktivitātes, ko piemērojām tieši Olgai un viņas ideju īstenošanai. Esmu pārliecināta, ka par Olgu un viņas jauno ideju ar nosaukumu Artmosphera.lv dzirdēsim (un redzēsim) vēl daudz!"
 
Vairāk par projektu “Proti un Dari”: http://jaunatne.gov.lv/lv/jauniesu-garantija/par-projektu-proti-un-dari
 
Lai pieteiktu savu dalību, raksti uz anete.darge@gmail.com!
 
Projekta "PROTI un DARI!", Nr. 8.3.3.0/15/I/001 mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, nodarbinātībā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.
 
Projekta "PROTI un DARI!" mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki.

Publicēšanas datums: 2019. gada 15. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt