A  A  A
Lapas karte


Vai Tu skaties Olimpiskās spēles?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Vides stunda kopā ar Tomu Brici
2018. gada 22. februāris  
Trešdien, 21.februārī, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā – Ekoskolā viesojās laika ziņu moderators Toms Bricis. Saruna tika veidota par un ap laika apstākļiem. Gatavojoties šai mācību stundai, skolēni veidoja savu meteoroloģisko karti, kurā ikdienā pierakstīja laika apstākļu novērojumus.
Apgūsti spāņu valodu Jauniešu mājā
2018. gada 20. februāris  
Janvārī Cēsīs ieradās jaunietis no Portugāles – Diogo -, lai Jauniešu mājā veiktu brīvprātīgo darbu, un šo pilsētu pa savām mājām viņš sauks vienu gadu. Šī Cēsu Bērnu un jauniešu centra brīvprātīgā darba projekta nosaukums ir “100% joy”, kas latviešu valodā nozīmē “100% prieka”, un Diogo ir apņēmības pilns dot prieku citiem, un smelties pats.
Mazās ģimnāzijas noslēguma nodarbība
2018. gada 5. februāris  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu sasniegumi valstī
2018. gada 5. februāris  
Seminārs par starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu "Award"
2018. gada 31. janvāris  
Otrdien, 6.februārī, plkst.13.30 Cēsu bērnu un jauniešu centrā notiks Valsts izglītības satura centra (VISC) rīkots seminārs par starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu "Award".
Vidzemes skanīgākie kolektīvi dosies uz Rīgu
2018. gada 30. janvāris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 26.janvārī norisinājās Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensība skolu jaunatnei “Lakstīgala 2018”, kurā piedalījās 2.kārtā iekļuvušās Vidzemes reģiona skolu komandas, kopskaitā - 13.
Draudzīgā Aicinājuma medaļas pasniegšana
2018. gada 29. janvāris  
Jau 20.gadu pēc kārtas Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā latviskā un svinīgā gaisotnē tika pasniegti Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumi – medaļa un Goda diploms.
Draudzīgais aicinājums DACVĢ
2018. gada 29. janvāris  
Draudzīgā aicinājuma pirmssvētku nedēļa Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā bija notikumiem bagāta: norisinājās kā tradicionālas, tā pavisam jaunas aktivitātes, kurās bija iespējams iesaistīties visai ģimnāzijas saimei.
Skolēni sacenšas novada informātikas (programmēšanas) olimpiādē
2018. gada 29. janvāris  
Š.g. 16. janvārī tiešsaistē notika novada informātikas (programmēšanas) olimpiāde 8. – 12. klases skolēniem divās vecuma grupās.
Aicina piedalīties konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2018”
2018. gada 23. janvāris  
Zemkopības ministrija (ZM) jau divpadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
RTU Cēsu filiāle aicina apmeklēt atsevišķu studiju priekšmetu apguvi
2018. gada 22. janvāris  
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle aicina pieteikties atsevišķu studiju kursu apguvei klausītāja statusā. Pieteikšanās studiju kursiem notiks līdz šī gada 29. janvārim Cēsīs, Piebalgas ielā 3.
Skatīt arhīvu

Printēt