A  A  A
Lapas karte


Vai Tu gaidi pavasari?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes atlases rezultāti
2018. gada 19. marts  
Digitālās nedēļas pasākumi Cēsīs
2018. gada 16. marts  
Cēsīs no 19.marta līdz 23.martam notiks Digitālās nedēļas pasākumi.
Sākusies otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem
2018. gada 12. marts  
Pirmdien, 12.martā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāj otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā, tostarp astoņās nozarēs un sešās izglītības iestādēs Cēsīs un Priekuļos.
Skolēnu prakse 2018.gada vasarā
2018. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība šogad turpina projektu “Skolēnu prakse vasarā”, kas dod iespēju skolēniem vasaras brīvlaikā apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas.
VBTAI meklē skolēnus un pedagogus, kuriem pateikt paldies
2018. gada 8. marts  
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursus “Skolēns, kuram es gribu pateikt paldies” un “Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies”, kas ir pirms diviem gadiem aizsāktās iniciatīvas turpinājums.
Pedagogi prezentēs inovācijas izglītībā
2018. gada 8. marts  
Lai apzinātu un popularizētu inovācijas izglītībā un veicinātu to ieviešanu, jau piekto gadu Cēsu novadā tiek izsludināts pedagogu konkurss „Inovatīvs labās prakses piemērs”. Konkursam iesniegti seši labās prakses piemēru pieteikumi, par dažādām tēmām, kas akcentē inovatīvu pieeju.
Jaunumi pieteikšanās kārtībā Skolēnu praksei vasarā
2018. gada 7. marts  
Cēsu novada pašvaldība arī 2018.gadā turpina projektu "Skolēnu prakse vasarā", kas dod iespēju skolēnam vasaras brīvlaikā apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi un praktiski līdzdarboties darba tirgū.
Valsts vēstures olimpiādē - zelts
2018. gada 7. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolniece Rēzija Veronika Laumane vēstures olimpiādē valstī ar pārliecinošu punktu pārsvaru izcīnīja zelta medaļu.
Valsts informātikas (programmēšanas) olimpiādē - sudrabs
2018. gada 6. marts  
Sudraba medaļu valsts informātikas (programmēšanas) olimpiādē izcīnīja Sandra Siliņa (10.b1 kl.) un Renāts Jurševskis (11.b1 kl.).
Aicina vācu valodā runājošos domubiedrus
2018. gada 1. marts  
Lai apgūtu un attīstītu vācu valodu, aicina piedalīties domubiedru grupā.
Vides stunda kopā ar Tomu Brici
2018. gada 22. februāris  
Trešdien, 21.februārī, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā – Ekoskolā viesojās laika ziņu moderators Toms Bricis. Saruna tika veidota par un ap laika apstākļiem. Gatavojoties šai mācību stundai, skolēni veidoja savu meteoroloģisko karti, kurā ikdienā pierakstīja laika apstākļu novērojumus.
Apgūsti spāņu valodu Jauniešu mājā
2018. gada 20. februāris  
Janvārī Cēsīs ieradās jaunietis no Portugāles – Diogo -, lai Jauniešu mājā veiktu brīvprātīgo darbu, un šo pilsētu pa savām mājām viņš sauks vienu gadu. Šī Cēsu Bērnu un jauniešu centra brīvprātīgā darba projekta nosaukums ir “100% joy”, kas latviešu valodā nozīmē “100% prieka”, un Diogo ir apņēmības pilns dot prieku citiem, un smelties pats.
Aicina piedalīties konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2018”
2018. gada 23. janvāris  
Zemkopības ministrija (ZM) jau divpadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
Skatīt arhīvu

Printēt