A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Cēsu Valsts ģimnāzijai uzvara republikāniskajās pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās
2018. gada 19. septembris  
Latvijas Sarkanā Krusta organizētajās republikāniskajās pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās jau otro gadu pēc kārtas pārliecinoši uzvarēja Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.
Valodu kursu piedāvājums 2018./2019. sezonai Cēsu Pieaugušo izglītības centrā
2018. gada 18. septembris  
Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas Pieaugušo izglītības centrs aicina apgūt svešvalodas! Gaidīsim "vecos" un "jaunos" valodu interesentus! Tie, kuri nevar atrast sev atbilstošu angļu valodu apguves līmeni, tiek gaidīti pie mums - 25.septembrī no plkst.16.00 līdz plkst.18.30, Valmieras ielā 19, noteikt savu zināšanu līmeni!
Robotikas un programmēšanas nodarbības bērniem "Tehnoprātnieks"
2018. gada 17. septembris  
Bērnu centrs “Kā mājās” aicina bērnus no piecu līdz deviņu gadu vecumam apmeklēt nodarbības “Tehnoprātnieks”.
Renāts Jurševskis nes Cēsu Valsts ģimnāzijas vārdu pasaulē
2018. gada 11. septembris  
Japānas pilsētā Tsukubā, 30.starptautiskajā informātikas olimpiādē (IOI 2018), 12.b1 klases skolēns Renāts Jurševskis ir aiznesis Latvijas un Cēsu Valsts ģimnāzijas vārdu pasaulē, izcīnot 3.vietu un iegūstot bronzas medaļu.
Mācību gadu uzsāk "Turības" Cēsu filiāle
2018. gada 12. septembris  
Pirmdien, 8.septembrī, tika svinīgi atklāts jaunais studiju gads "TURĪBAS" Cēsu filiālē. Cēsu filiāles studentu pulkam šogad pievienojās 72 jaunie studenti no Siguldas, Rīgas, Valmieras, Smiltenes, Limbažiem, Cēsīm, Priekuļiem un tuvākās apkārtnes. Filiāles jaunie studenti izvēlējušies studēt gan "Tiesību zinātņu", gan "Finansu un grāmatvedības", gan "Mārketinga un tirdzniecības" studiju programmās.
Atklāta īpaša vides izglītības infrastruktūra - 3K
2018. gada 10. septembris  
Uzsākot jauno mācību gadu, Dabas un tehnoloģiju parkā URDA atklāta jauna vides izglītības infrastruktūra 3K - dabas Koncertzāle, āra dabas Klase, Latvijas iežu un minerālu Kolekcija. 3K ir vieta, kur mācīšana un mācīšanās gan bērnudārzu audzēkņiem un skolēniem, gan studentiem notiek mūsdienīgā un dabā integrētā veidā.
Četras Cēsu skolas starp 100 labākajām šogad
2018. gada 6. septembris  
Šogad Ata Kronvalda fonda veidotajā skolu reitingā iekļuvušas četras Cēsu skolas.
DACVĢ skolotājai Elitai Rozītei Ata Kronvalda balva
2018. gada 31. augusts  
Par ievērojamu ieguldījumu un nesavtīgu darbu talantīgo skolēnu izglītošanā un skolēnu zinātniskās pētniecības Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pieredzes bagātā latviešu valodas un literatūras skolotāja Elita Rozīte saņēmusi prestižo Ata Kronvalda balvu.
Skatīt arhīvu

Printēt