A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
Jā:
(51%) - 131 balsu
Nē:
(31%) - 81 balsu
Vēl nezinu:
(18%) - 47 balsu
Balsu skaits: 259
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Meistardarbnīcas laikmetīgās mākslas iepazīšanai bērniem un jauniešiem Valmierā
2019. gada 15. jūlijs  
Izsludināta pieteikšanās laikmetīgās mākslas meistardarbnīcām bērniem un jauniešiem Valmieras vasaras teātra festivāla laikā!
Jauniešiem būs iespēja īstenot savas iniciatīvas
2019. gada 12. jūlijs  
Cēsu novada Jauniešu māja ir sākusi projektu “Mērvienība - Cēsis”, kas īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros
Reģionu skolotāji vasarā gatavojas pārmaiņām izglītības programmā
2019. gada 11. jūlijs  
Nākamā gada rudenī spēkā stāsies jaunā, kompetencēs balstītā izglītības programma. Lai palīdzētu skolotājiem sagatavoties pārmaiņām un veidot mācību procesu aizraujošāku un vērtīgāku, biedrība "Ascendum" ar Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu šovasar vairākās ekskursijās iepazīstinās pedagogus no Vidzemes un Zemgales ar kultūrizglītības sniegtajām iespējām.
CVĢ skolēns Andrejs Ķīlis izcīna bronzas medaļu
2019. gada 5. jūlijs  
Tūlīt pēc vasaras saulgriežiem Kaļiņingradā, Krievijā notika Baltijas valstu ģeogrāfijas olimpiāde, kurā piedalījās Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Polijas un Krievijas jaunie ģeogrāfi. Latviju pārstāvēja 8 jauniešu komanda, tajā skaitā arī Cēsu Valsts ģimnāzijas 12. b1 klases skolēns Andrejs Ķīlis, kurš izcīnīja bronzas medaļu.
Ar mobilitāti Spānijā DACVĢ noslēdzās 2 gadus ilgušais Erasmus+ projekts
2019. gada 4. jūlijs  
Ar mobilitāti Spānijā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijai noslēdzās 2 gadus ilgušais Erasmus+ projekts “Flying with the wings of mythology through time and space” (Lidojot ar mitoloģijas spārniem laikā un telpā). Partnervalstu- Grieķijas, Itālijas, Spānijas, Polijas, Somijas, Īslandes un Latvijas- noslēguma tikšanās notika brīnišķīgajā pilsētā El Vendrellā, kura atrodas Vidusjūras krastā stundas brauciena attālumā no Katalonijas galvaspilsētas Barselonas. Projekta dalībniekus, t.sk. Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pedagoģes Laimu Pērkoni un Anitu Maculēviču, uzņēma skola Institut Andreu Nin. Dalībnieki iepazinās ar Spānijas izglītības sistēmu, tikās ar pilsētas mēru un izglītības speciālistiem. Projektā iesaistītajiem pedagogiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar nozīmīgiem valsts vēstures un, protams, mitoloģijas objektiem, kā, piemēram, Žirona, Montserata, Taragona. Visas tikšanās, sarunas, gidu stāstījumi liecināja par kataloņu lepnumu par savu vēsturi, kultūru, tradīcijām.
Turpinās darbs pie inovācijas centru izveides Latvijas reģionos
2019. gada 4. jūlijs  
Ar inovācijas centru izveidi Latvijas reģionos – Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī tiks nodrošināta praktisku prasmju un iemaņu attīstība, zināšanu apguve un attīstība STEM (Science, Tehnology, Engineering and Mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika) jomā pirmskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, kā arī mūsdienīgu programmu un mācīšanās tehnoloģiju radīšana pedagogiem STEM jomā. Projekta partneri būs Norvēģijas zinātnes centri un Latvijas augstākās izglītības institūcijas.
Cēsu novada pašvaldība aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus
2019. gada 26. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība aicina jauniešu organizācijas vai biedrības un nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus.
CTDV joprojām var pieteikties jaunajam mācību gadam
2019. gada 26. jūnijs  
Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā joprojām ir atvērta pieteikšanās jaunajam mācību gadam.
CVĢ skolēni piedalās Erasmus+ projektā "My school, my life"
2019. gada 19. jūnijs  
Šī mācību gada noslēdzošā Erasmus+ projekta "My school, my life" vizīte notika Spānijā, Katalonijā, Batea pilsētā. Projektā piedalījās arī Austrijas, Vācijas un Spānijas skolēnu grupas.
Skatīt arhīvu

Printēt