A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Pašvaldība » Vakances, izsoles, konkursi » Konkursi

» Pilsētvides dizaina objektu konkurss
» Grantu konkurss "Dari Cēsīm!"
» Mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas projektu konkurss
» Vasaras skolu organizēšanas projektu konkurssCēsu pilsētvides objektu dizaina ideju konkurss

Ja esi arhitekts, dizaineris vai vienkārši radošu ideju pārpilns, pārsteidz mūs – radi izcilu dizaina objektu Cēsīm!

Cēsis vēlas tapt krāšņākas un pievilcīgākas, tāpēc 25.jūnijā izsludinās jaunu funkcionālu pilsētvides objektu ideju konkursu.

Konkursa mērķis ir iegūt patstāvīgu, Cēsīm unikālu pilsētvides labiekārtojuma dizaina elementu. Šim dizaina objektam jābūt gan funkcionālam - izmantojamam ielu un laukumu zonēšanai, satiksmes organizēšanai -, gan arī simboliski jāparāda Cēsis kā izcila vieta dzīvei un jāveicina pilsētas atpazīstamība.

Konkurss tiek rīkots kā atklāts anonīms skiču konkurss, un tajā var piedalīties ikviens, iesniedzot savu dizaina priekšlikumu, taču sevišķi aicināti piedalīties arhitektūras un dizaina studenti un profesionāļi. Konkursā izstrādātajam objekta dizainam jābūt dalībnieka oriģināldarbam. Iesniedzamo dizainu skaits nav ierobežots, ja katru no tiem noformē atsevišķi un katrs atbilst konkursa aprakstā norādītajām prasībām.

Dizaina idejas būs iespējams iesniegt septiņu dienu laikā no konkursa izsludināšanas brīža, tātad līdz 2.jūlijam. Konkursa nolikums un tehniskās prasības tiks publicēti šeit konkursa izsludināšanas dienā.

Vairāk informācijas par konkursa norisi:
Gunita Hjortenberg
e-pasts: gunita.hjortenberg@cesis.lv

Printēt