Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte






Kā visbiežāk ikdienā pārvietojies Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Pašvaldība » Domes un padomes

Padomes un domes

Tūrisma padome
Padomes priekšsēdētāja
Andra Magone , p/a „Cēsu Kultūra un Tūrisma centrs” nodaļas „Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centrs” vadītāja
Padomes locekļi
Juris Markovs,  p/a „Cēsu Kultūra un Tūrisma centrs” direktors
Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs
Juris Žagars, Cēsu novada domes deputāts, SIA "Cīruļkalns-atpūtas bāze”
Mārtiņš Malcenieks, Cēsu novada domes deputāts, SIA „Aktīvā tūrisma centrs EŽI”
Anita Bērziņa, viesnīca „Kolonna Hotel Cēsis”
Ģirts Kaļķis, SIA „Slēpošanas un atpūtas parks OZOLKALNS”
Agris Kļaviņš, viesnīca „Atpūta”
Baiba Stepiņa, viesu nams „Kārļamuiža”
Amatas novada pašvaldības pārstāvis

Sporta padome
Padomes priekšsēdētāja
Rasa Siliņa – Cēsu sporta koordinatore; 
Padomes locekļi
Mārtiņš Malcenieks - Izglītības, kultūras un sporta komitejas pārstāvis;
Rudīte Vanadziņa – Cēsu pilsētas Sporta skolas direktore;
Ģirts Mārtiņsons – Cēsu pilsētas Sporta skolas vēlēts pārstāvis;
Juris Knēts – sporta klubu pārstāvis;
Imants Nikolajevs - sporta klubu pārstāvis;
Aiva Nestro - sporta klubu pārstāvis;
Andis Ruicis - sporta klubu pārstāvis;
Normunds Eglītis – Cēsu novada pašvaldības pieaicināts sporta speciālists;
Krišjānis Kļaviņš - Cēsu novada pašvaldības pieaicināts sporta speciālists .

Kultūras padome
 
Padomes priekšsēdētāja:
- Ilona Asare , p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” direktora vietniece kultūras un attīstības jautājumos.
Padomes locekļi:
- Tālis Jaunzemis, Cēsu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs; - Natālija Krama, Cēsu Centrālās bibliotēkas direktore;
- Laura Bāliņa, p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” nodaļas “Cēsu Kultūras centrs” vadītāja;
- Kristīne Skrīvere, p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” nodaļas „Cēsu Vēstures un mākslas muzejs” vadītāja;
- Inese Ciekure, biedrības „Art Cēsis” valdes priekšsēdētāja;
- Inese Roze, biedrības „Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe” valdes priekšsēdētāja;
- Ieva Goba, nodibinājuma “Elm Media” valdes locekle; - Eero Rass, Cēsu Mākslas skolas pārstāvis;
- Vigo Račevskis, A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas direktors;
- Juris Žagars, SIA „Vidzemes koncertzāle” valdes loceklis;
- Lelde Krastiņa, mūzikas pedagoģe un ērģelniece;
- Matiass Jansons, tēlnieks;
- Māra Baumane, p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sabiedrisko pasākumu organizatore Vaives pagastā.

Vides attīstības padome
Padomes priekšsēdētāja
Inta Ādamsone, Vides attīstības padomes priekšsēdētāja, Cēsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projektu un vides speciāliste
Padomes locekļi
Vija Caune, Vides attīstības padomes priekšsēdētāja vietniece, sekretāre, arhitekte
Aigars Ķerpe, Vaives pagasta pārvaldes nekustamā īpašuma pārvaldnieks
Aleksandrs Raubiško,  Z/S "Kliģeni" vadītāj
Andris Mihaļovs, Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors
Andris Zvirgzds, dendrologs, bioloģijas zinātņu doktors
Dace Ķibilda, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Vidzemes reģionālās nodaļas valsts inspektore
Dita Trapenciere, Cēsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja
Gunārs Geida, Valsts vides dienesta Valmieras RVP pārstāvis
Igors Mercs, Cēsu novada pašvaldības komunālās nodaļas vadītāja vietnieks
Jānis Krastiņš, Kultūrvēsturnieks
Jānis Krūminš, Gaujas nacionālā parka pārstāvis
Dace Laiva, Arhitekta palīdze komunālajā nodaļā
Jānis Zlaugotnis, Cēsu novada pašvaldības arhitekts
Tatjana Gailīte,  "T.G.Zaļumi" vadītāja

Cēsu novada Vecāku dome
 
1. Jānis Millers, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas pārstāvis
2. Sanita Stabiņa, Cēsu Jaunā sākumskolas pārstāve
3. Aiga Jakoviča, Cēsu 1.pamatskolas pārstāve
4. Andis Ecētājs, Cēsu 2.pamatskolas pārstāve
5. Jana Sukure, Rāmuļu pamatskolas pārstāve
6. Kintija Āboliņa, Līvu pamatskolas pārstāve
7. Olga Nikolajeva, Cēsu internātskola-attīstības centrs pārstāve
8. Kristīna Sprūdža, Cēsu Pilsētas vidusskolas pārstāve
9. Indra Kļaviņa, Cēsu Pilsētas vidusskolas pārstāve
10. Iveta Žurevska, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāve
11. Iveta Brante, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāve
12. Agnese Ramata, Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāve

Cēsu novada Jauniešu dome
 
Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētājs Toms Veiss (Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola);
Natālija Andersone (Draudzīgā Aicinājuma, Cēsu Valsts ģimnāzija);
Kristiāna Martinova (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Romāns Beskrovnijs (Rīgas Stradiņa universitāte);
Markuss Žamoidiks (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Loreta Blanka (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Megija Pometko (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Beatrise Jēgere (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Karīna Biezā (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Voldemārs Veitners (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Miks Bušujevs (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Agnis Aploks (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Mārtiņš Ozoliņš (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Linards Romka (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Gvido Jaunzems (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Edgars Krūmiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Elizabete Ulmane (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Roberts Puriņš (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Baiba Jermolājeva (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Katrīna Kalniņa (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Kristīna Vinogrādova (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Marta Kļaviņa (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Santa Seržante (Cēsu Valsts ģimnāzija).
Valts Gustavs Gusmanis (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Kate Jansone (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Agris Ratniks (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Emīlija Kate Tomsone (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Mišela Vinogrādova  (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Dārta Amantova  (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Elīza Ābeltiņa (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Justīne Laumane (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Anete Kalniņa (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Signe Ceriņa (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Diāna Kukore (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Annija Krivjonoka (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Andris Vanags (Cēsu Profesionālā vidusskola)
Madara Sidorčenko (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija);
Unda Upane (Cēsu 1.pamatskola);
Nora Blūma (Cēsu 2.pamatskola);
Ģirts Golovins (Priekuļu tehnikums);
Rūdolfs Dubovs (Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola );
Linda Tetere (Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola );
Monta Bašķere (Cēsu Valsts ģimnāzija);
Alise Miranova (Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola);
Māris Narvils (Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola);
Edgars Jonaitis (Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola).

Printēt