Pasākumu kalendārs
<< Decembris 2017 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte






Vai piedalīsies Cēsu iedzīvotāju forumā 28.oktobrī?
 Skatīt atbildes








Pašvaldība » Domes komisijas

» Domes komisijas
» Attīstības un teritorijas plānošanas komisijas darba kārtība
» Medību koordinācijas komisijas protokoli


Publisku pasākumu atļauju izsniegšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks J.MARKOVS p/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" deleģēts pārstāvis
Komisijas locekļi D.OZOLIŅŠ Komunālās nodaļas komunālinženieris
  R.SILIŅA Izglītības nodaļas sporta koordinatore
Komisijas sekretārs A.ABRAMOVS Komunikācijas nodaļas komunikācijas speciālists

Administratīvo aktu apstrīdēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs M.MALCENIEKS Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas sekretārs E.JANELSIŅA Administratīvi juridiskās nodaļas juriste
Komisijas locekļi A.ZERNE Finanšu nodaļas vadītāja
  E.JANELSIŅA Administratīvi juridiskās nodaļas juriste
  S.RATNIKA Administratīvi juridiskās nodaļas juriste
  S.ZVIRBULE Administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja
     

Administratīvā komisija

Komisijas priekšsēdētāja I.KERLIŅA juriste
Komisijas priekšsēdētāja vietniece K.KUZMA Vaives pagasta pārvaldes sekretāre
Komisijas locekļi K.BLAUMANIS Cēsu novada Pašvaldības policijas vecākais inspektors par saistošo noteikumu uzraudzību
  I.RUDZĪTE Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieka vietniece
  J.GOBA Cēsu novada domes deputāts
Komisijas sekretāre I.RUDZĪTE Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieka vietniece

Administratīvās komisijas
Bērnu lietu apakškomisija


Komisijas priekšsēdētājs I.KERLIŅA juriste
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks DZ.KOZAKA Izglītības nodaļas izglītības metodiķe
Komisijas locekļi E.KALNIŅA Valsts policijas Vidzemes reģiona Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore
  G.NORBUTS Cēsu novada vecāku domes deleģēts pārstāvis
  I.VĪKSNA Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” dienas centra “Saules taka” vadītāja
  I.RUDZĪTE Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieka vietniece
Komisijas sekretāre: I.RUDZĪTE Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieka vietniece

Simbolikas komisija

Komisijas priekšsēdētājs   Cēsu novada domes deputāts
Komisijas    Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas komunikācijas speciālists
Komisijas locekļi    
    Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas komunikācijas speciālists
    Cēsu novada domes deputāte
  V. KĻAVIŅŠ Cēsu pilsētas mākslas skolas direktors
  J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts
    Vaives pagasta pārvaldes pārstāvis

Kokaugu aizsardzības komisija

Komisijas priekšsēdētājs I.ZICMANE Komunālās nodaļas ainavu arhitekte
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks M.SESTULIS Cēsu novada domes deputāts
Komisijas sekretārs A.BUKEJA Komunālās nodaļas komunālinženiere
Komisijas locekļi T.GAILĪTE Centrālvidzemes virsmežniecības Cēsu mežniecības mežzine
  J.DZENE z/s „ Kliģeni” parku dārzniece
  A.BUKEJA Komunālās nodaļas komunālinženiere

Transporta kustības organizācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs M.MALCENIEKS Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas sekretāre A.BUKEJA Komunālās nodaļas komunālinženiere
Komisijas locekļi G.GROSBERGS Cēsu novada domes deputāts
  J.ŽAGARS Cēsu novada domes deputāts
  A.MALKAVS Cēsu novada domes deputāts
  J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts
  M.ULĀNS Cēsu novada Būvvaldes galvenais teritorijas plānotājs
  L.MADELĀNE Attīstības nodaļas vadītāja
  V.KALANDĀROVS Komunālās nodaļas vadītājs

Attīstības un teritorijas plānošanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs M.MALCENIEKS Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks L.MADELĀNE Attīstības nodaļas vadītāja
Komisijas sekretāre A.ALKSNĪTE Administratīvi juridiskās nodaļas sekretāre
Komisijas locekļi J.ROZENBERGS Cēsu novada domes priekšsēdētājs
  I.GOBA Cēsu novada pašvaldības Administrācijas vadītāja
  V.KRASTIŅŠ Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs
  J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts
  V.ZAĻAISKALNA Vaives pagasta pārvaldes vadītāja
  Z.JĒKABSONE Cēsu novada Būvvaldes vadītāja
  M.ULĀNS Cēsu novada Būvvaldes galvenais teritorijas plānotājs
  V.NĪTIŅŠ Attīstības nodaļas speciālists komercdarbības attīstības jautājumos
  V.KALANDĀROVS Komunālās nodaļas vadītājs

Cēsu novada pašvaldības iestāžu vadītāju vai izpilddirektora vērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs J.ROZENBERGS Cēsu novada domes priekšsēdētājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks: I.SUIJA-MARKOVA Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
Komisijas sekretāre   Administratīvi juridiskās nodaļas personāla speciāliste
Komisijas locekļi T.JAUNZEMIS Cēsu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs
  M.MALCENIEKS Cēsu novada domes Uzņēmējdarbības un attīstības komitejas priekšsēdētājs
  D.TRAPENCIERE Cēsu novada domes Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs

Dzīvokļu komisija

Deleģēt D.TRAPENCIERI, Cēsu novada domes deputātI, Cēsu novada domes Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāju, darbam Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” Dzīvokļu komisijā.

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs A. MIHAĻOVS Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas sekretārs Z.BĒRZIŅA Administratīvi juridiskās nodaļas speciāliste deklarēšanas un privatizācijas jautājumos
Komisijas locekļi Z.BĒRZIŅA Administratīvi juridiskās nodaļas speciāliste deklarēšanas un privatizācijas jautājumos
  A.ĶERPE Cēsu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma  nodaļas pašvaldības īpašumu speciālists
  V.ZAĻAISKALNA Vaives pagasta pārvaldes vadītāja
     

Pašvaldības mantas atsavināšanas un izsoles komisija

Komisijas priekšsēdētājs A. MIHAĻOVS Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks M.MALCENIEKS Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos
Komisijas sekretārs A.ĶERPE Nekustamā īpašuma nodaļas zemes ierīkotājs
Komisijas locekļi    
  A.ZERNE Cēsu novada pašvaldības Finanšu nodaļas vadītāja
  S.ZVIRBULE Administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja
  V.KRASTIŅŠ Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs
     

Cēsu novada medību koordinācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs V.ZAĻAISKALNA Vaives pagasta pārvaldes vadītāja
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks M.SESTULIS Valsts Meža dienesta Centrālvidzemes mežniecības Priekuļu nodaļas pārstāvis
Komisijas locekļi Z.ŠPATE Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītāja
  A.MELBĀRDIS medību kolektīva "Priekuļi GNP"  pārstāvis
  A.OŠS zemnieku pārstāvis
Komisijas sekretāre K.KUZMA Vaives pagasta pārvaldes sekretāre

Komisija darījumiem ar lauksaimniecības zemi

Komisijas priekšsēdētājs A.MIHAĻOVS Cēsu novada pašvaldības izilddirektors
Komisijas priekšsēdētāja vietniece V.ZAĻAISKALNA Vaives pagasta pārvaldes vadītāja
Komisijas locekļi A.ĶERPE Vaives pagasta pārvaldes nekustamo īpašumu pārvaldnieks
  K.KUZMA Vaives pagasta pārvaldes sekretāre 
  E.ATVARA Cēsu novda pašvaldības Attīstības nodaļas lauku attīstības speciāliste
Komisijas sekretāre K.KUZMA Vaives pagasta pārvaldes sekretāre

Cēsu pilsētas Zemes komisija

Komisijas priekšsēdētājs Z.JĒKABSONE Cēsu novada Būvvaldes vadītāja
Komisijas sekretārs L.VĪGRANTE Nekustamā īpašuma nodaļas zemes ierīcības inženiere
Komisijas locekļi E.LIPARTE Valsts Zemes dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas Cēsu biroja kadastra inženiere
  J.ROZENBERGS Cēsu novada domes priekšsēdētājs
  J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts

Konkursa „Būve 20..” komisija

Komisijas priekšsēdētājs A.MELBĀRDIS Cēsu novada domes deputāts
Komisijas sekretārs D.BERNOVSKA Cēsu novada Būvvaldes sekretāre
Komisijas locekļi    
  V.GASIŅA Latvijas Dabas un pieminekļu aizsardzības biedrības pārstāve
  J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts
     
  I.ĀDAMSONE Attīstības  nodaļas projektu un vides speciāliste
  Z.JĒKABSONE Cēsu novada Būvvaldes vadītāja
  U.DANČAUSKIS Cēsu novada Būvvaldes būvinspektors

Vidi degradējošu, sagruvušu vai cilvēku drošību apdraudošu būvju apzināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas sekretārs D.BERNOVSKA Cēsu novada Būvvaldes sekretāre
Komisijas locekļi U.DANČAUSKIS  Cēsu novada Būvvaldes būvinspektors
  Z.JĒKABSONE Cēsu novda Būvvaldes vadītāja
  J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts
  I.ĀDAMSONE Attīstības nodaļas projektu un vides speciāliste
  T.ĻVOVA Cēsu novada Pašvaldības policijas vecākā inspektore par saistošo noteikumu uzraudzību
  J.ŽAGARS Cēsu novada domes deputāts

Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmas licencēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs T.JAUNZEMIS Cēsu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks D.RUBENE Cēsu Pieaugušo izglītības centra direktore
Komisijas locekļi    
  S.RATNIKA Administratīvi juridiskās nodaļas vadītājas
vietniece juridiskajos jautājumos
  L.KOKINA Izglītības nodaļas vadītāja

Komisija brīvo vietu sadalei pirmsskolas izglītības iestādēs

Komisijas priekšsēdētājs T.JAUNZEMIS Cēsu novada domes pastāvīgā Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs
Komisijas sekretārs Dz.KOZAKA Izglītības nodaļas izglītības metodiķe
Komisijas locekļi   Vecāku domes pārstāvis
  L.KAZAKA Cēsu pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja

Vēlēšanu komisija

Komisijas priekšsēdētāja L.DZEMIDO
Sekretāre I.GROZA
Komisijas locekļi J.MIRANOVIČA
  V.ŠVĀNE
  J.GRUNTMANIS
  E.MUCENIECE
  J.MARIŅENKO

Licencēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas locekļi D.OZOLIŅŠ Komunālās nodaļas komunālinženieris
  M.Niklass Cēsu novada domes deputāts
  J.MIRANOVIČA Cēsu novada Pašvaldības policijas administratīvo lietu inspektore

Komisija izglītojamo atbrīvošanai no valsts noteikto pārbaudījumu kārtošanas

Komisijas priekšsēdētājs L.KOKINA Izglītības nodaļas vadītāja
Komisijas locekļi B.DAMBĪTE Izglītības nodaļas metodiķe
  DZ.KOZAKA Izglītības nodaļas metodiķe

Pedagoģiski medicīniskā komisija

Komisijas priekšsēdētājs B.DAMBĪTE Izglītības nodaļas metodiķe
Komisijas sekretārs I. ŠTEINA  
Komisijas locekļi Z.SILIŅA Spāres speciālās internātskolas logopēde
  M.CIRE Spāres speciālās internātskolas speciālais pedagogs
  I.BERĶE Cēsu sanatorijas internātpamatskolas psihologs

Komisija interešu izglītības programmu izvertēšanai

Komisijas priekšsēdētājs T.JAUNZEMIS Cēsu novada domes deputāts
Komisijas locekļi P.IRBINS Cēsu novada domes deputāts
Sekretāre A.KAMZOLE Izglītības nodaļas galvenā speciāliste ekonomikas jautājumos
  L.KOKINA Izglītības nodaļas vadītāja

Apvienotā novadu civilās aizsardzības komisija

Deleģēt J.ROZENBERGU, Cēsu novada domes priekšsēdētāju, darbam apvienotājā novadu civilās aizsardzības komisijā.

Konkursa „Sakārtotākā fasāde Cēsu vecpilsētā” komisija

Komisijas priekšsēdētājs I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks J.ZLAUGOTNIS Cēsu novada Būvvaldes arhitekts
Komisijas sekretārs D.BERNOVSKA Cēsu novada Būvvaldes sekretāre
Komisijas locekļi J.ROZENBERGS Cēsu novada domes priekšsēdētājs
  M.MALCENIEKS Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
  Z.JĒKABSONE Cēsu novada Būvvaldes vadītāja
  U.DANČAUSKIS Cēsu novada Būvvaldes būvinspektors

Konkursa „Tīrākā ietve Cēsu novadā” komisija

Komisijas priekšsēdētājs M.MALCENIEKS Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks V.KALANDĀROVS Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītājs
Komisijas sekretāre A.BUKEJA Komunālās nodaļas komunālinženiere
Komisijas locekļi A.BUKEJA Komunālās nodaļas komunālinženiere
  I.ZICMANE Komunālās nodaļas ainavu arhitekte
  V.ZAĻAISKALNA Vaives pagasta pārvaldes vadītāja
  I.GOBA Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja

Cēsu novada Sabiedrības veselības veicināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs   Cēsu novada domes deputāts
Komisijas locekļi M.LIEPIŅA Ģimenes ārste
  I.LIEPA SIA " Cēsu klīnika"  valdes priekšsēdētājs
  E.GERUĻSKIS Cēsu novada domes deputāts
  I.SIETIŅSONE Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" direktore
  V.VAIVODS SIA "Cēsu Klīnika" Ķirurģijas - traumataloģijas nodaļas virsārsts
  Z.BRENTE-BRANTIŅA Izgītības nodaļas sabiedrības veselības veicināšanas speciālists 

Cēsu novada Jaunatnes lietu Konsultatīvā komisija

Komisijas locekļi:
Dz.KOZAKA- Izglītības nodaļas metodiķe
I.JERMOLĀJEVA- Cēsu Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste
M.MALCENIEKS- 
Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks
E. BALTSKARA- Jauniešu domes priekšsēdētāja
A. DARĢE- LSKJ Cēsu nodaļas priekšsēdētāja
L.RASS- Jaunsargu izvirzīta pārstāve
S.BRAUNA- s/o " Jaunatne par iesaistīšanos" pārstāve
I.LĀCE- SĒJĀNE- Cēsu 2.vidusskolas direktora vietniece
E.GAILE- s/o " Cēsnieku klubs"  deleģēta pārstāve
I.KĻAVIŅA- Cēsu pilsētas Vecāku domes priekšsēdētāja
K.SALIETE- Vaives pagasta pārvaldes deleģēta pārstāve

Pieaicināmie pārstāvji:
 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks
I.ŽAGARE- biedrības " Vidzemes Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs"  pārstāve
I.PUĶĪTE- Cēsu novada pašvaldības aģentūras " Sociālais dienests"  Ģimeņu atbalsta nodalas vadītāja
M.BRICE- SIA " Cēsu klīnika" deleģēta pārstāve
Dz.MATUSĒVIČA- Cēsu Bērnu un jauniešu centrs direktore
A.SUŠKINS- uzņēmēju kluba " Cēsis"  prezidents
I.ANDERSONE- Cēsu novda Vaives pagasta pārvades deleģēta pārstāve
R.VANADZIŅA- Cēsu pilsētas Sporta skolas direktore
J.MARKOVS- pašvaldības aģentūras "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"  direktors
M.KAŅEPE- laikraksta " Druva"  korespondente

 



Printēt