Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Atskats uz Jauniešu dienu

Atskats uz Jauniešu dienu
Šī gada 1.septembrī jau 15.reizi Cēsu novada Jauniešu dome organizēja Jauniešu dienu.
Šī gada 1.septembrī jau 15.reizi Cēsu novada Jauniešu dome organizēja Jauniešu dienu.

Kā jau ierasts dienas pirmā puse bija atvēlēta mazākajiem jauniešiem, kuri varēja jautri un aktīvi pavadīt laiku, piedaloties Jauniešu dienas atbalstītāju aktivitātēs un saņemot balvas.Vakarā Jauniešu dienas apmeklētājus priecēja koncerts, kurā uzstājas mūziķi ne tikai no Latvijas, bet arī Somijas un ASV. Uz Jauniešu dienas skatuves kāpa Reinis Reķis ar Putniem, Ozols, Franco Franco, Astro'n'out, Rīgas Improvizācijas teātris, Transleiteris, kā arī The Stoats (FIN) un Grown Up Avenger Stuff (US).

Tiem, kas vakaru vēlējās pavadīt draudzīgās un radošās sarunās, bija iespēja apmeklēt "Iedvesmo" telti, kurā vakara gaitā viesojās Latvijas "Youtube" zvaigznes, Gundega Skudriņa un Baiba Prindule-Rence. Savukārt tie, kas bija noguruši no ļaužu čalas, varēja atvilkt elpu "Chill" teltī, kur tika cepta skautu maize un vārīta garda tēja.Ielūkojies Jauniešu dienas foto galerijā ŠEIT.

Šajā gadā, organizējot Jauniešu dienu, tika izstrādāta un aprobēta brīvprātīgā darba sistēma, kas ir galvenais mērķis projektam “Cēsnieka grāmatzīme”. Ceram, ka projektā paveiktais dos iespēju jauniešiem uzkrāt pieredzi un iegūt dokumentālu apstiprinājumu viņu paveiktajam, kas, savukārt, būs noderīgi viņu tālākajās gaitās, uzsākot darba attiecības vai darbošanos sabiedriskajās organizācijās.

Jauniešu diena tiek organizēta projekta IZM Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam ietvaros. Programmas mērķis ir atbalstīt un nodrošināt jaunatnes politikas attīstību pašvaldībās, atbalstīt jaunatnes politikas īstenošanu vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.
Datums: 2017. gada 20. septembris