Pasākumu kalendārs
<< Jūnijs 2016 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Kurā laikā Jūs labprātāk apmeklētu Cēsu iedzīvotāju forumu?
 Skatīt atbildes
Kultūra » CĒSIS 810Par Cēsu 810 gadu jubileju


Cēsu 810 gadu jubilejas programma tiek veidota, lepojoties ar cēsnieku sasniegumiem pēdējā desmitgadē. Jubilejas gads kalpo kā atskaites punkts, lai kopīgi atskatītos uz padarītajiem darbiem, lepotos ar sasniegto un ieskatītos nākotnes labajās iecerēs.

Cēsu 810 gadu jubilejas svētki 2016.gada no 22.jūlija līdz 24.jūlijam būs krāšņi un unikāli ar tradicionālās, laikmetīgās un gastronomiskās kultūras elementiem, kas veidota, iesaistot radošos cēsniekus, mūziķus un māksliniekus.

Svētku programma no 22.jūlija līdz 24.jūlijam

Cēsu 810 jubilejas svētku programmā ikviens varēs ne tikai atrast kaut ko sev tīkamu un zināmu, bet arī atklāt ko jaunu un iepriekš nepiedzīvotu; programma veidota dažādām gaumēm un interesēm.

Ar pilno svētku programmu var iepazīties ŠEIT.

Kā piedalīties?

Palīdzi izrotāt pilsētu!
Aicinām cēsniekus iesaistīties svētku tapšanā, izrotājot savus pagalmus, veikalus, uzņēmumus ar svētku karodziņiem! Karodziņa piegrieztne un papildus informācija atrodama ŠEIT.

Cēsnieku darinātie karodziņi, kas tiks atnesti uz Cēsu tūrisma informācijas centru, tiks sašūti krāšņās virtenēs, rotājot Cēsu vecpilsētu.

Piedalies svētku gājienā!

Sestdien, 23.jūlija vakarā, plkst.22:30 notiks krāšņais lukturīšu gājiens, kurā aicinām piedalīties Cēsu uzņēmumu un organizāciju kolektīvus, interešu grupas, ģimenes un jebkuru interesentu!

Gājiens sāksies Rožu laukumā. Gājiena noslēgumā Cēsu pils parkā Cēsu novada domes priekšsēdētāja Jāņa Rozenberga svētku apsveikums un svinīgais jubilejas salūts, kas tiek veidots kā unikāla gaismas izrāde komponista Riharda Zaļupes Cēsīm veltītās oriģinālmūzikas pavadībā.

Aicinām uzņēmumu un organizāciju kolektīvus laicīgi sagatavoties gājienam, veidojot kopīgu vizuālo noformējumu atbilstošu gājiena tematikai, kā arī sagatavojot transparentu vai plāksnīti ar savas organizācijas nosaukumu.

Gājienā aizliegts piedalīties motorizētiem transportlīdzekļiem.

Efektīvai gājiena organizācijai kolektīvus aicinām pieteikties iepriekš – līdz 15.jūlijam, rakstot uz e-pastu mara.baumane@cesis.lv, norādot gājiena dalībnieku skaitu un pārstāvēto organizāciju. Papildus informācija pa tālr.26129276 un mājas lapā www.cesis.lv.

Svētku atbalstītāji

Esam pateicīgi par saņemto finansiālo atbalstu svētku programmas īstenošanai no AS Cēsu Alus, VAS Latvijas Dzelzceļš, SIA Enerģijas risinājumi, AS Latvijas Gāze. Dažādas svētku aktivitātes varēs tikt īstenotas, pateicoties SIA Alfor, AS CATA, SIA Venden, SIA M.E.LAT-LUX, SIA Ažiņa Komercfirma Markets, SIA Tolmets Vidzeme, SIA Combi Logistics, SIA 4Forest, SIA BTA, SIA East-West Transit, SIA "Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē", SIA Mego, SIA Vanags un Partneri.

Svētku informatīvie atbalstītāji – SIA Žurnāls Santa, laikraksts „Druva” un Vidzemes TV.

Svētku logo

Ka Cēsu 810 jubilejas svētku krāsas izvēlētas Latvijas karoga karmīnsarkanā un svētku zeltītā. Svētku logo pieejami ŠEIT.

Noderīga kontaktinformācija

Svētku kultūras pasākumu programmas koordinēšana:
Laura Bāliņa, 64122922, e-pasts: laura.balina@cesis.lv

Svētku sporta pasākumu programmas koordinēšana:
Rasa Siliņa, 25661300, e-pasts: rasa.silina@cesis.lv

Informācija medijiem:
Kārlis Pots, 27885220, e-pasts: karlis.pots@cesis.lv

Tirdzniecība svētku laikā:
Oksana Zariņa – Jarohoviča 20041980, e-pasts: tirdzini.cesis@gmail.com

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI SVĒTKU LAIKĀ

Papildus informācija par svētkiem
Facebook svētku lapa
Draugiem.lv svētku lapa

Vidzemes TV veidotie raidījumi par cēsnieku gatavošanos svētkiem atrodami ŠEIT.

Printēt