Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Vai plāno apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienas svētku pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Kultūra » Bibliotēkas

Cēsu Centrālā bibliotēka

Cēsu Centrālā bibliotēka ir pilsētas pašvaldības kultūras, izglītības un informācijas iestāde, kas veic iespieddarbu, elektronisko izdevumu, rokrakstu un citu dokumentu uzkrāšanu, sistematizēšanu un saglabāšanu, kā arī nodrošina informācijas pieejamību un izmantošanu iedzīvotājiem. Plašus uzziņu, nozaru un daiļliteratūras krājumus piedāvā Abonementā, Vispārīgajā, Mākslas un Novadpētniecības literatūras lasītavās. Interneta lasītavā ir iespējams bez maksas izmantot datorus un internetu. Bērnu literatūras nodaļā ir grāmatas un periodiskie izdevumi bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, datora un interneta izmantošanas iespējas, bērni var piedalīties interešu pulciņu darbā.

Bibliotēka organizē tikšanās ar literātiem, Dzejas dienu un citus pasākumus, kas saistīti ar literatūru un grāmatām.
 
Mājas lapa: http://www.biblioteka.cesis.lv
http://www.draugiem.lv/biblioteka.cesis.lv/
http://www.facebook.com/CCB.lv
Adrese: Raunas iela 1, Cēsis.
Tel. 64123644,

Lasītāju apkalpošanas nodaļa 64122879
E-pasts: info@biblioteka.cesis.lv

Bērnu literatūras nodaļa: Tel. 64122605.
E-pasts: bln@biblioteka.cesis.lv


Rīdzenes bibliotēka

Vaives pagasta Rīdzenes bibliotēkas apmeklētājiem pieejams plašs daiļliteratūras, oriģinālliteratūras, daudzveidīgs nozaru literatūras klāsts. Jaunas grāmatas ir arī mazajiem lasītājiem un pusaudžiem. Bibliotēkas lasītava piedāvā dažādu uzziņu literatūru: 16 dažāda nosaukuma žurnāli, tematiskās mapes un plašu novadpētniecības materiālu klāstu (vairāk kā 140 mapes). Ērtāku un ātrāku informācijas ieguvi padarīs alfabētiskais katalogs un datoru, interneta izmantošana. Rīdzenes bibliotēka apmeklētājus aicina uz izstādēm, tematiskiem pasākumiem un organizē tikšanās vakarus ar interesantiem cilvēkiem.

Adrese: Nākotnes ielā 6-14, Rīdzene, Vaives pagasts,Cēsu novads
E-pasts: ridzene.biblioteka@inbox.lv
Tālr. 64129247


Rāmuļu bibliotēka

Vaives pagasta Rāmuļu bibliotēkas pakalpojumi ir daiļliteratūra, oriģinālliteratūra, nozaru un bērnu literatūra. Lasītavā var pārlapot laikrakstus - Latvijas Avīze, Druva, bērnu žurnālus un uzziņu literatūru. Tāpat bibliotēka piedāvā datora, printera un interneta pakalpojumus, kuri ir bez maksas.
Bibliotēka aicina lasītājiem ievērot: grāmatu lietošanas termiņu (1 mēnesis), žurnālu lietošanas termiņu ( 10 dienas). Grāmatas var pasūtīt arī no citām bibliotēkām, bet lai kļūtu par bibliotēkas lasītāju, pirmajā apmeklējuma reizē līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments

Adrese: Cēsu novads, Vaives pagasts, p/n Rāmuļi, LV-4137;
E-pasts: ramuli.biblioteka@inbox.lv
Tālr.28716531

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt